Vello Leito: Ukrainas ei ole mitte kriis, vaid on Oranž2. Püsi faktides, Lavrov

Eile teatas Sergei Lavrov (http://www.postimees.ee/2721858/lavrov-ukraina-kriis-on-kunstlikult-tekitatud), et Ukraina kriis on „puhtalt geopoliitilistel põhjustel kunstlikult tekitatud.“ Tegemist ei ole siiski kriisiga, vaid EL (+USA) georuumi vägivaldse rünnakuga Venamaa georuumi vastu, millega kaasnesid arvukad inimohvrid – tegemist on rünnakuga Oranž2. Oranž1 lõppes kaosega, millega lõppeb Oranž2?

EL-USA georuumi rünnakud on traditsioonilised, tagajärjedki ühese iseloomuga. Tuletagem meelde rünnakut „Aafrika kevad“: häving Liibuas, mässud Egiptuses, kodusõda Süürias. Täna, kaunil kevadhommikul ei taha mõeldagi sellele, milliseks kujuneb Aafrikas sügis“ või „Aafrika talv“.

Väljavõtteid postimehe artikli kommentaariumist:

“REALIST2 tundi tagasi

Eesti mõtetu möliseja riik. Eesti pole ega pole ka olnud kunagi millekski suuteline, ainult tagant rääkija ja möliseda,aga peale seda põgeneda või siis pugeda kellelegi. Elan Eestis ja näen rahvast, kuidas meie poliitikud suruvad rahva nurka , kas kolige Eestist ära või tehka mis tahate kui siin ei meeldi, aga midagi paremaks ei tehta, sest USA ja EL ei anna luba Eestile selle jaoks. Eesti pole kunagi iseseisev olnud, kui EL või USA ütleb poliitikule rahvas ära tappa, siis nad seda ka teevad ,sest muud varianti nendele ei jää. Eesti pole riik,kus keegi otsustaks midagi. Rääkides Venemaast, tuletage meelde USA,kes käib vähemalt kord 2 aasta jooksul kuskil sõdimas ressursside pärast, Inglismaa oma orjadega vanasti. Suurriik USA üks tähtsamatest õhutajatest, kõik arvavad et EL toob tuleviku, aga kahjuks ta võtab kõik mis varem on olnud riigilt ära ja ei anna midagi tagasi, vaid naerab. Mul on häbi elada siin Eestis juba, sest pole olemas mingisugust Eestit vaid on USA ja EL-i pugejalik riik.

saareleegion20 tundi tagasi

konflikt Ukrainas on organiseeritud parempoolsete radikaalide poolt Lääne toetusel. EU riigid on väga aktiivsed saatma oma esindajaid kohapeale. Kas see pole sekkumine ja môjutamine Ukraina asjadesse? Sermakutsar IMF on vaimustuses Ukraina miljardite laenu pal vest mida antakse teatud tingimustel… Mis panevad Ukraina rahva rahaorjusesse, vankumatule Läänekursile. Käputäis paremekstremiste saab vôimule, kandib veits pappi ka omale, lubab rahvale 15 aastaga saada viie rikkama hulka. Järgnevad aastakymned elab Ukraina suures imestuse. Kus on rikkused? Jälle peteti, siiski OSA Ukrainlasi koristavad 1000 euri eest peldikuid Läänes. Ukraina on lõplikult Lääne kontrolli all,inimesed on pankade orjad. Peost suhu elamine jätkub lihtsalt kauba valik mida osta ei jaksa on suurem…”

Vello Leito

10.03.2014

1,319 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>