Üleskutse kõikidele Eesti iseseisvuslastele – Eesti EL-liikmelisuse vastastele

On kätte jõudnud aeg, kus oleme kohustatud deklareerima, et meie prognoosid Eesti Euroopa Liitu astumise tagajärgede kohta on osutunud matemaatiliselt täpseteks. Nagu prognoosisime, osutus Euroopa Liit meile mitte ainult lõksuks, vaid surmalõksuks. Edasine jätkamine ELiidus toob kaasa eesti rahva omariiklusvõime pöördumatu kustumise, omariikluse kadumise, inimeste rõhuva enamuse elatustaseme edasise languse, rahva peremehestaatuse kadumise – „indiaanlase“ staatuse.

Kui juba oskasime kümme aastat tagasi eksimatult prognoosida, siis oskame seda teha ka praegu selles, mis ootab ees – loogiline, ju! Seda enam, et prognoosida pole tegelikult eriti midagi. Kui Eesti Euroopa Liidust välja ei astu, siis ootab ees koos peremehestaatuse kadumisega massiline immigratsioon islamiriikidest ja Kolmandast Maailmast – rahvuste segamine, mis Euroopa Liidu poolt väljakuulutatud eesmärk ongi. Ning Euroopa kui unitaristliku totalitaarriigi väljaehitamine.

Eestis on kahte liiki erakondi. Kõik riigikoguparteid ja lisaks neile ka riigikoguväline erakond „Eesti Konservatiivne Rahvaerakond“ arvavad, et olukorda on võimalik vastuvõetavaks teha ELiitu seestpoolt remontides. Ainukeseks poliitiliseks opositsioonijõuks on Eesti Iseseisvuspartei, mis Euroopa Liidu seestpoolsest kordategemisest keeldub isegi rääkimast – me ei ole idioodid, et sellist asja võimalikuks pidada!

Ainuke edasiviiv võimalus on see, et kõik iseseisvuslased – EL liikmelisuse vastased – koonduvad Eesti Iseseisvusparteisse või meiega koostöösse, et üles ehitada ja viia riigikokku poliitiline opositsioonipartei. Kõik praegused erakonnad on vaid võimuopositsioonilised parteid, mis kvalitatiivset muudatust tuua ei saa juba põhimõtteliselt mitte. Seda enam, et kõike senist hävingut on võimuparteid soovinudki valla päästa, nii nagu peaminister Andrus Ansip eile ühemõtteliselt avalikustas.

On õige aeg alustada aktiivse valimiskampaaniaga. Europarlamendi valimised on juba välja kuulutatud, riigikoguvalimised toimuvad aasta pärast. EIP juhatus kutsub kõiki iseseisvuslasi astuma meie erakonda, võtma koheselt ühendust erakonna juhtkonnaga, kandideerima ise või siis sponsoreerima valimisi.

Õnn ise ei tule õuele. Ise tulevad õnnetus, immigrandid, Eesti ülesostjad nii idast kui läänest, meie maapõue rikkuste kaevandajad ja väljavedajad.

Saadetud: BNS, ERR, Delfi, Postimees, Õhtuleht, Kanal2, TV3, Äripäev, Maaleht.

Eesti Iseseisvuspartei juhatus

24. veebruar 2014

1,612 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81