HEAD EESTI ISESEISVUSPARTEI LIIKMED!

On meeldiv tõdeda, et Eesti Iseseisvuspartei analüüsid ja prognoosid, mis said tehtud aastatel 2000-2003 osutusid prohvetlikult täpseteks ja asjade traagiline edasine käik ei saanud kellelegi tulla üllatusena. Programmilised dokumendid ja lahendid, mis said välja töötatud aastel 2001-2011 on osutunud õigeteks ning kasutuskõlblikeks ja -kohustuslikeks tänase päevani.

On meeldiv tõdeda, et ühiskonnas kasvab arusaam läbipaistva poliitika vajalikkusest. Lähitulevikus hakatakse mõistma ka EIP poliitika vundamendi tugevust. Viimane väljendub veendumuses, et edasi viib ja ellu saab jääda vaid faktipõhise ja tõde armastava poliitika läbi. Lähitulevikus hakatakse mõistma sedagi, et Eesti majanduse ja ühiskonna taandareng ei tulene mitte objektiivsetest asjaoludest, vaid subjektiivsetest, sellest, et Eesti on Euroopa Liidu ja IMF liikmelisuse kaudu allutatud halastamatule ‘võitja-võtab-kõik’ majanduskolonialismile, võõraste huvide teenimisele eesti riigi ja rahva huvide arvel. Need liikmelisused sundis rahvale peale meie rahva hulgas olevad riigireeturid ja riigireeturparteid.

EIP ei osalenud KOV valimistel, sest majanduslikud võimalused ei anna riigikoguvälistele erakondadele vähimatki võimalust konkureerida riigikoguerakondadega, mis kulutasid KOV kampaaniale keskmiselt 1 miljon eurot. Sellises olukorras polnud võimalik positiivselt silma paista. See-eest oleme tänaseks puhanud ja valmis poliitiliseks võitluseks järgnevad 14 kuud kuni 1. märtsi riigikoguvalimisteni. Riigikoguparteide poolt rahvalt röövitud rahale on võimalik riigikoguvälistel erakondadel vastu panna vaid liikmete ühiskondlik töö. Raha jõule tuleb vastu panna tahte jõud!

Ärge jääge ootama ainult juhtkonna initsiatiivile, tuleb ka ise olla initsiatiivikas, nõuda seda ka juhatuselt ning osakonnajuhatustelt. Kandideerige europarlamendi ja riigikoguvalimistel, osalege üldkoosolekutel ja suvepäevadel! Lähinädalatel hakkab erakonna büroo Tallinas tööle kõikidel tööpäevadel kella 14 kuni 18-ni. Astuge kõik kindlasti läbi!

HEAD  VANA  AASTA  LÕPPU  JA  TEGUDEROHKET  UUT  AASTAT!

Eesti Iseseisvuspartei juhatus

31.12.2013.

2,705 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>