Nokkimisjärjekord: …, IMF, USA, EL, iseseisvad rahvusriigid

Jugoslaavia nad nokkisid surnuks, ainult Serbia jäi ellu. Nüüd juba aastaid nad nokivad Ukrainat, nii et maa on oranž. Aga näe imet, Ukraina ikka veel elus! Loe mida asjast arvab Ukraina president:

Janukovitš nimetas Euroopa Liidu tingimusi alandavaks

27.11.2013, 08:48

www.aripaev.ee

Ukraina president Viktor Janukovitš ütles, et peab Euroopa Liidu tingimusi riigile finantsabi osutamiseks alandavaiks.

Assotsiatsioonilepingu allkirjastamine Euroopa Liiduga tuleb alles siis, kui Ukraina on selleks majanduslikult valmis, vahendas ERRi uudisteportaal Janukovitši teleintervjuud BBC-le.

“Niipea, kui me jõuame tasemele, mis on meile komfortne, ning kui see vastab meie huvidele, kui me lepime kokku normaalsetes tingimustes, siis räägime allkirjastamisest. Millal see toimub – varsti või mitte väga ruttu, näitab aeg. Ma tahan, et see aeg tuleks võimalikult varem,” ütles Janukovitši teleintervjuus.

“See lepe assotsieerumise kohta – 610 miljonit eurot on nähtud ette tehniliseks abiks Ukrainale. Alates 2010. aastast. Kolm aastat järjest näidati meile seda ilusas paberis kompvekki ja räägiti: kui kirjutate alla kokkuleppele Rahvusvahelise Valuutafondiga. Ma ei taha väljenduda jämedalt, kuid ei ole vaja sel kombel alandada. Me oleme tõsine riik, Euroopa riik,” rääkis Janukovitš.”

________________________

Postitas EIP teabetoimkond

1,042 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>