Vello Leito: Moralistid kardavad tõde ise kõige rohkem

Keegi oma parteitu kodaniku staatusega liputav moralist on järjekordselt kõik parteid silmakirjaliku mõnitamisega üle kallanud http://arvamus.postimees.ee/2578460/ulle-kask-restart-valimislubadustegaud, kõik parteid ühlaselt kurjusekrundiga katnud, ka Eesti Iseseisvuspartei. Kuid mille eest EIP, küsin mina? Mida on EIP valesti teinud, mida oleme olulist tegemata jätnud? Mitte midagi!

Kas ülbitsevaks kodanikuks olemine käimasolevas surmavõitluses on eetiline? Kas üleolev moraalitsemine ümmarguseks kulutatud tõdede uusjärjestamise vormis on siis oma kodanikukohustuste täitmine? Olen äärmisel juhul nõus, kui öeldakse, et EIP peaks olema tugevam (EIPs on 2161 liiget), aga nende jaoks, kes näevad seda võimsat vaenuväge, mis meid salakavalalt ja kõike väljapanevalt igapäevasel nõrgestab, see näeb selles tõelist imet, et EIP on ikka veel elus – ainukese iseseisvuslaste/eesti rahvuslaste erakonnana. Ning aina tugevneme – väga aeglaselt, kuid kindlalt. EKRE siinkohal ei tule üleüldse isegi arvesse, sest nende puhul on tegu eurorahvuslastega, kes varastasid EIP ideoloogia ja lahendite kõige säravamad osad, kuid jätsid varastamata selle võtme, mis meie ideoloogia ja lahendid elukõlbulikuks teevad – aprioorse eelduse, et kõik eesti rahvale kasulik on realiseeritav vaid väljaspool Euroopa Liitu. See on see essents, mis teeb iseseisvuslased erandlikeks kangelasteks, ainukesteks, kes pole riiki ja rahvas reetnud.

Meie pole kunagi öelnud, et valige meid! Meie sõnum on alati lihtne ja koosneb kolmest osast: eesti rahvas jääb ellu, säilitab riiklusvõime vaid väljaspool Euroopa Liitu, järgneb olukorra analüüs ning seejärel üksikasjalikud lahendid. Me pole kunagi öelnud, et päästame riigi ja rahva. Keegi ei saa päästa rahvast, kes ise on selle vastu. Meie peame oma missiooniks eelkõige eesti iseseisvuslaste ajalukku viimist järgimist väärivatena. Deklareerime, et ellujäämine on võimalik ja tee on siin. Meie võimuses pole teha pimedaid nägijaks, teeme vaid inimlikult võimalikku – selgitame, kaasame soovijaid.

Poliitilise liputaja Ülle Kase juhtumis poleks midagi erilist, kui ta poleks kirjutanud järgmist: Ja kui kaalukausil peaks olema riiklik iseseisvus, siis ajalugu on näidanud, et uppuvalt laevalt põgenevad suured rotid kõige kiiremini.“ Moralistid ise kardavad tõde kõige rohkem: riikliku iseseisvuse andis eesti rahvas ära 2003 aasta referendumil lastes hääletuskasti sedeli, millel oli kirjas, et Euroopa Liidu õigus on ülimuslik liiduvabariigi õiguse suhtes. Selle lihtsa lausega tühistas eesti rahvas EV Põhiseaduse. Eesti ei ole iseseisev riik, nii et „rotid“ põgenema ei hakka, vaid on rahva poolt määratud iseseisvuseta poliitilisteks sunnitöölisteks Euroopa riigi ehitamisel. Kui aga Ülle Kase sarnased poliitilised ilakurnajad (ise nad arvavad, et on „räpastest“ poliitikutest paremad, austustväärivad apoliitilised kodanikud!!!) ei mõista äsja kirjutatut, siis ei ole neil mingit õigust osaleda isegi valimistel, sest nad on intellektuaalsed invaliidid – süüdimatud.

Eesti Iseseisvuspartei ei tee restarti! Meie ei ole teinud vigu. Me viime iseseisvuslased Eesti ajalukku väärikatena.

Vello Leito

30.10.2013

1,239 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81