Matti Ilves: Pensionile peale surma

ERR,Uudisd: “Statistikaameti peadirektori Andres Oopkaupi hinnangul on Eesti pensionisüsteem jätkusuutlik eeldusel, et 2060. aastaks tõuseb pensioniiga 74. eluaastani ehk inimene saab pensionile 75-aastasenasena.” Sellise “kauni” unistusega tuli siis välja meie riigi üks kõrgametnik. Aga tegelikult on ametnikud just need, kes teevad osariigis kõige vähem tööd, kellast kallani ja punkt, aeg kaob ka kohvitades ning klatšides.

Tegelikult on eestlaste eluiga Euroopas üks väiksemaid: naistel 78,8 ja meestel kõigest 67,3 eluaastat. Ma ei usu, et isegi 2060 aastaks kasvaks meeste eluiga üle 75. aasta, see aga tähendab, et meestel ei tasu tulevakus pensionist isegi unistada ja noortel meestel on raha paigutamine igasugustesse pensionifondidesse lausa lollus, lugege lisaks SIIT.
Nii saavutavad uuskolonialistid oma tahtmise ja vähemalt ligi pool töölkäivatest ininestest peavad töötama kuni surmani. Neokolonialimist ja sellest, et eestlased teevad näruse palga eest kõige rokem tööd, lugege SIIT.

Tegelikult on ainult kaks teed kuidas lahendada tulevaste penisonäride probleemid. Esiteks, hakata sissevedama võõrast tööjõudu ja teiseks, tõsta otsustavalt meie rahva iivet. Praegused riigivalitsejad eelistavad kindlaseti esimest märksa lihtsamat ja meie riiki-rahvast hävitavat teed. Rahvuslased ja teised vastustustundlikud inimesed on kindlasti teise valiku poolt, mis on küll keeruline, kuid meie rahvale elulootust andev.

Abinõud selleks:

1.Väljaastumine Euroopa Liidust, mis on manduva tsivilisatsiooni osa
2.Otsustav lahtiütlemine moraalitust liberaaldemokraatiast ja uuest “inimõigusest” – õigusest tappa
3.Sundtoleransi propageerimise lõpetamine
4.Vabaarmastuse ja pornograafia leviku piiramine
5.Teha lõpp ülemäärasele naisõiguslusele, taastada looduslikud soorollid
6.Perekonna maksimaalne tugevdamine ja pereväärtustest lugupidamine
Ja alles nüüd tulevad mitmesugused toetused:
7.Lastetoetused puudustkannatavatele peredele
8.Toetused üksikemadele ja vanema kaotanud lapsele
9.Suurperede toetused
10.Muudetud emapalk

___________________________________

Allikas: www.rahvuslane.blogspot.com

Postitas: EIP teabetoimkond

1,420 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81