Vello Leito: Suurprojekt ‘Indrek Neivelt’ saab loogilise arenguhüppe 2

Et sellest vaevata valla saada, lugege kodulehelt tähelepanelikult läbi minu 29.07.2008 artikkel: „Indrek Neivelt teel Eesti kõigi aegade suurimaks massimõrvariks”: -2008/07/29/vello-leito-indrek-neivelt-teel-eesti-koigi-aegade-suurimaks-massimorvariks-. Artiklis sai juba viis aastat tagasi kirjeldatud kuidas mosaiik kokku panna ja tookordne prognoos on osutunud õigeks kui üks aspekt välja arvata – nimelt sündmused liinil Venemaa-Euroopa Liit on hakanud ajagraafikus libisema. Putin-Lavrovi konstruktsiooni järgi oleks pidanud viisavabadus olema kohal juba kolm aastat tagasi, ent ei ole tänaseni ja see pidurdab rootsi korruptiivse/kuritegeliku kapitali liikumist, koos sellega kinnisvara ostjate liikumist Venemaalt Eestisse. Rootsi pangandus on Eestis läbinud kahjumifaasi ning on tänaseks jälle kasumis, pankrotiohtu neil pole, kasumid kasvavad, eluasemelaenud samuti ning ehitamine sellest tuleneval – uus kinnisvaramull on reipalt täispuhumisel, uued kuusealused kujundamisel.

Artikli esimeses osas sai märgitud, et Venemaa on muutunud Eestile just nagu sõbraks kohe. See sai veenva kinnituse 02.04.2013 St. Peterburgis. Väljavõtteid meediast:

Delfist: „Andrus Ansipi ja Dmitri Medvedevi ajalooline kohtumine möödus ilma ühegi etteheiteta..“ „Ansip märkis, et omavahelisele läbikäimisele aitaks kaasa viisavabadus Euroopa Liidu ja Venemaa vahel, kuid selle kehtestamiseks on esmalt vajalik täita asjakohased tehnilised tingimused, sh sujuv piiriületus. Ta lisas, et aina kasvav piiriületajate hulk püstitab kahele riigile ülesande arendada infrastruktuuri piiriületuskohtades ning korraldada paremini piiri- ja tollikontrolli.“ Siin nad ongi, „sõprus“ ja viisavabadus käsikäes.

Päevalehest: Seda sümpaatsem tundus Venemaa peaministri silmatorkav tähelepanu Eesti kolleegile. Ansip seisis Medvedevi kõrval protokollilisel pildil ja nad istusid kõrvuti ka lõunalauas. Eesti peaminister sai ettekandeks sõna esimesena, kohe pärast Medvedevi ja Soome endise presidendi Tarja Haloneni tervitussõnu.“ Allegooria klassikast: küll sul on ilus lauluhääl, austet Vares …

Veel Päevalehest: „Foorumi pressikonverentsil kõlanud Medvedevi avaldus, et ta on valmis Eestiga ideoloogilised erimeelsused kõrvale jätma, et näiteks majandussuhete arendamisega edasi liikuda, mõjus täiesti uuenduslikult.“ Ka sellele ütlemisele on allegooria klassikast vaste võtta: ‘aga alustame siiski sinu märsist, austet Väike-Peeter.’

Vaat, selline siis on kaasaegse relvastuse tipptase, millega EL on juba hävitanud suurema osa Eestist. Ja mis veel märssi järele jäänud, selle söövad Suur-Peetrid asjade edasises käigus teineteise võidu üheskoos ära. Nii, et viisavabadus läheneb ja Sotši olümpiamängude ajaks peaks sellega olema abgemaht. Nelja-aastase viivitusega, aga ikkagi, loomulikult. Millest tekkisid viivitused, tempo langus, see on eraldi mahukas teema, millest olen varem kirjutanud ja kirjutan tulevikus veelgi.

Muus osas on nii nagu kirjeldasin 5 aastat tagasi. Praegusest 157 000 pangalaenu pressi all olevast inimesest prognoositavalt 2/3 ei suuda laenu teenindada ja kaotavad kodu, millega kaasneb mehine rahavoog läände, uute omanike vool Venemaalt Eestisse. Lähtudes eeldusest, et Rootsi Raha emissaar võtab Stenbocki majas peaministri tooli ja Rootsi-Eesti emissaar Indrek Neivelt Peterburis oma toolil kindlalt edasi püsib, nii tekibki ‘kinnisvara sulle, raha mulle’ hästitöötav vampiirlusskeem. Neivelti funktsioon saab sellises olema palju effektiivsem kui algselt sai talle prognoositud ja kogu konstruktsioon hoopis andekam oma eesmärgistuses. Eestivaenulik suurprojekt on saamas võimsa kvalitatiivse hüppe.

Huvitav üksikasi, et võimukandjad on hakanud minu prognoosi ebamugavaks pidama, tuli ilmsiks väga iseäralikust kohast, nimelt Google Eesti lehekülgedelt. Olen varsti juba aasta tähelepanelikult jälginud ja arhiveerinud G. E. kirjet ‘Vello Leito’. Et G. E. on poliitiliselt räigelt tsenseeritud, sellest olen kodulehel juba kaks korda kirjutanud, kuid mida põhjalikumaks ja pikaajalisemaks analüüs on kasvanud, seda suuremaks on kasvanud minu hämmastus tsensuuri teadusliku taseme üle. Käesoleva teemaga seoses näitab arhiiv, et alates viidatud artikli ilmumisest kodulehel 5 aastat tagasi, oli lugu kuni .möödunud aasta lõpuni alati minu nime kirje esileheküljel, aga pealtpoolt seda – ei kordagi (reservatsiooniks siinkohal, et seire tihedus on siiski ca 90% päevadest, võimalik, et vahelejäänud päevadel võis olla ka esilehel, milles aga on põhjust sügavalt kahelda). Et, mis siin imelikku? G. E. eesmärgistus on selge: alavääristada mind ja sedakaudu parteid, et vaadake kui lolli juttu võib ajada partei esimees. Aga miks ära koristati? Loomulikult sellepärast, et väidete õigsus hakkab vägisi pinnale ujuma ja olukord pöördumas minu väidete kasuks! Sest samasuguses sõnastuses on probleem hakanud end ilmutama meedias. Võlalõksu/kinnisvaramulli otseselt surmavast mõjust võite lugeda näiteks siit: http://www.postimees.ee/1182664/eksperdid-eli-majand,uskriis-sona-otseses-mottes-tapab-inimesi.

Aga ega majandusinvasioon pole sellegipoolest vahepeal paigal seisnud, see on vaid aeglasemalt edasi liikunud. Kirde-Eesti kohta sellel teemal rääkimine oleks otstarbetu, sest kõik on üldsusele niigi hästi teada. Kuid ühe intrigeeriva juhtumi saan paberile panna mujalt – nimelt seoses Mustveega. Meediast tuli aprilli alul igast allikast, et Mustvee linnapeaks sai Max Kaur (sünd. Jermakov). Juhtum pöördub aga kohe teist palgepidi meie ette, kui avada loo tagamaid. Väljavõte Wikipeediast:

20.09.2011. aastal Moskvas võttis Tallinna linnavolikogu liikme Max Kauri vastu Moskva Duuma esimees Vladimir Platonov.

2011–2012 a. on Max Kaur St.Peterburgi linnavalitsuse liikme Terenti Meštšerjakovi nõunik kaasaegse omavalitsuse arendamise küsimustes.

6. detsembril 2012. aastal, Moskvas, võttis Tallinna Linnavolikogu liige Max Kaur osa Venemaa Riigiduumas toimunud kohtumisest Venemaa Riigiduuma esimehe Sergei Narõškiniga. Kohtumine toimus Gortšakovi rahvadiplomaatia fondi korraldatud ürituse „Dialoog tuleviku nimel“ raames.

10detsembril 2012. aastal, Moskvas, võttis Tallinna Linnavolikogu liige Max Kaur osa Venemaa Välisministeeriumis toimunud kohtumisest Venemaa välisministri Sergei Lavroviga. Kohtumine toimus Gortšakovi rahvadiplomaatia fondi korraldatud ürituse „Dialoog tuleviku nimel“ raames.“

Siia kõrvale seonduvalt linnapeaks kandideerimisega: Max Kaur kandideeris ka 2012. aasta jaanuaris, kuid sai üksnes 3 häält 11-st, ent 02.04.2013 sai juba linnapeaks – ida „võitluskunstide“ kaasabil.

Mustvee pole sugugi tavaline Eesti väikelinn, vaid juba pikemalt Venemaa huviorbiidis olnud linn, kuhu on planeeritud (põhiliselt) väliskapitali baasil suur hotell-spaa kompleks, sadam, lennuväli. Kelle jaoks? Leo Kunnase sarnased „julgeolekueksperdid“, kes mehiselt jätkavad arvutamist, et kui mitu tankidiviisi on vaja Venemaa rünnaku tõrjumiseks kuni NATO appi tuleb, jäävadki arvutama, sest enne jõuavad kohale „tankid“ Mustveede kui Vene sillapeade kaudu.

Invasioon ja ülevõtmine ei liigu niisiis mitte ainult Gold streami pidi, vaikselt imbub igast kandist. Lugematuid kordi üle korratud saagu: Eestit ei võeta ära tankidega ja ei päästa meid Tartu rahu, sest üle võetakse majanduslike meetmetega, sundemigratsiooni ja ‘Indrek Neivelt’ tüüpi eriprojektidega. Tartu rahu ei päästa, sest rahva riiklusvõime hävitatakse, mis on EL-Venemaa ülim eesmärk. Lõpuks saadi aru, et vägivallaga ei saa rahvast ja riiki lõplikult hävitada, rahva riiklusvõime kustutamisega kustuvad aga ka kõik ülejäänud asjad.

Vello Leito

10.04.2013

1,031 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81