Ja reeturid sabarakud on meie enda rahva hulgast …

MERIKE LILLENBERG KIRJUTAS FACE BOOK`IS

“Postimehe” artikkel: http://arvamus.postimees.ee/1139088/merle-haruoja-rassism-kreekas-rikub-pohimotteid-millele-euroopa-liit-on-rajatud/

Minule, kui eestlasele teeb selline arvamus väga haiget. Mul on kahju ja mul on häbi, et minu kaasmaalane on on ennast eurosakstele maha müünud ja laulab nüüd seda mis kästakse. Kreeka rahvale ja rahvuslikule parteile edu ja õitsengut! Sama Ungarile ja kõigile teistele rahvastele, kes julgevad Uuele Maailmakorrale vastu hakata!

Haruoja: “Kui me eeldame, et teised riigid on solidaarsed meiega, kui me seda vajame, on meil vaja ka ise näidata üles solidaarsust teistega. Praegu teeb Eesti jõupingutusi Euroopa Nõukogu raamotsuse ülevõtmiseks, mis käsitleb võimalusi võidelda kriminaalõiguse vahenditega rassismi ja ksenofoobia vormide ja ilmingute vastu”. No millest me enam räägime! Pilt on selge! Kes julgeb eestlane olla omal maal ja seda ka välja öelda, läheb vangi rassissmi õhutamise eest. Ja reeturid-sabarakud on meie enda rahva hulgas… Neil pole isegi häbi. Naiivsete siniste silmadega tädi täidab käsku. Täpselt nii nagu NSVL okupatsiooni ajal. Kas tuleb tuttav ette? Venelaste tallalakkujad hakkasid oma rahva peale koputama ja neid küüditama.

Mina olen südamest solidaarne teiste Euroopa riikidega, kes koos Eestiga tõusevad üles euroimperialistide vastu. Nii et solidaarsuse puudumiseta ei saa.

___________________________________________

Allikas: www.rahvuslane.blogspot.com

Postitas: EIP teabetoimkond

3,318 total views, 3 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>