Kaido Kama kaasati musta valgekspesemise eliiti

Kaido Kamast on senini lugu pidanud paljud. Tuleneb see sellest, et ta kadus lavalt piisavalt õigeaegsel. Ent võimupidajate häda ei anna häbeneda ja ka tema kisti musta valgekspesemise hoogtööle. Eesti Päevalehe 03.01.2013 artiklis: „Eesti riik – kellel ja milleks?“ on ta edukalt vältinud põhiprobleemi, et miks minnakse välismaale. Järjekordne vale temalt, et sinna minnakse parema teenistuse ja elujärje nimel. Külm tõde on siiski see, et välismaale lähevad põhiliselt need, kes valitsuse ja pankade meelitamiste tõttu aastatel 2004-2008 olid võlalõksu sisse astunud. Huvitaval kombel on ka kommentaatorid unustanud, et eluasemelaen on kanda 157 000 leibkonnal, mille keskmine suuurus on 37 143 eurot. Kui keskmise palgaga elab ära see, kel pole laenu kanda, siis rõhuv enamus koormuse all olevatest seda kodumaal ära kanda ei suuda. Pole midagi üllatuslikku, selleks eesti rahvas ju võlalõksu aetigi, et maa tühjaks teha uutele tulijatele.

Lugege ka ütlemisi artikli kommentaariumist:

kas ollakse

03.01.2013 08:45

ikka kursis, missugused on Brüsseli plaanid seoses rahvusriikidega?

MUSKETÄR

03.01.2013 09:19

See on seesama võrokene Kama, kes kelkis selle üle, kui efektiivselt sai omandireform teise tõpra Liia Hänniga läbi viidud ja nüüd vingub, et rahvastik väheneb. Nende kahe peletise omandireform viis paljud süütud inimesed numbritega haudadesse, nendel puudus süü, neile anti korter ja nemad ei teadnud kelle oma see on kunagi olnud. Samas vene sõjaväelaste korterid müüdi maha ja raha pandi tasku…

Vasta

    1. priit

03.01.2013 09:22

Siin ei ole vaja nii pikalt seletada!
See mis praegu toimub eestis on sõda oma maa ja rahva vastu.
Käib totaalne juurte juurimine kõrgemal tasandil.

Teie, härra Kama

03.01.2013 09:40

olete isiklikult koos teiste Isamaalastega osalenud protsessis, mis hävitas tuhandete lastega perekondade kodud. Jutt käib Eesti Vabariigi kodanikest, kes omandireformi käigus ei saanud oma tööosakute eest erastada oma kodu. Olite tol ajal justiitsminister ja enne seda juhtisite omandireformi töögruppi. Inimesed aeti oma kodudest välja Stalini genotsiidi ajal. Taasiseseisvunud Eestis aga aeti lastega pered oma kodudest välja muuhulgas ka Teie võimuloleku ajal. See on ümberlükkamatu fakt. Ärge siis imestage et Eesti inimkaod on viimase 20 aastae jooksul suuremad kui viimase sõja ajal. Kõigil lastel, kes nüüd on saanud 20- aastaseks, on meeles see, et neid kodudest välja aeti ja vaesustati.

EV kodanik.

03.01.2013 10:00

Sina Kama oled üks viletsuse autoritest. Tänu sinu omandireformi vastuvõetud seadusele lahkuvad kaasmaalased oma kodumaalt,,,sa põled põrgus, sest 100 tuhat sundüürnikku on selle hind.

ms parteitu

03.01.2013 10:23

Omariiklus vormid on maailmas kõik erinevad. Omariiklus on hea ja õige, ainult millist omariiklust.
Ma ei tunne ühtegi inimest, kes tunneks mõnda inimest kellele meeldiks (väljaarvatud koolinoored ja noorpoliitkud, kes tea majandusest ega ajaloost midagi) Laari – Kama alustatud ja kuni Ansip – Ligi valitsusteni oleks rahul Eesti omariiklikusega ja seda põhjustel:
– ebaõnnestunud erastamisega hävitati Eest tehased/vabrikud ja põllumajandus – maaelu koos kunagise hästi toiminud infrastruktuuriga.
Eesti tööstust-põllumajandust oleks pidanud kõik valitsused hoidma, nagu silmatera, vajadusel renoveerima, kaasajastama toodangut ning kindlasti laiendama ja leidma uusi eksport turge koos riigi osalusega, kuna Eestis ei olnud ega ole praegugi rahvusvaheliselt läbilöövaid turustajaid, majandusteadlasi ega poliitikuid.
Tööstus – põllumajandus on ainuke võimalus, mis tagaks tööhõive ning vahendid (töötasud) ja ka normaaseks sotsiaal võrgustiku toimimiseks. Võimaldaks eestimaalaste normaalse äraelamise üks-kõik millise riigikorra ja ( kapitalistliku, sotsialistliku, kommunistliku, fašistliku, jne. ) kas vabakaubandusliku või plaanimajandusliku süsteemi puhul.
Nüüdseks on üle 90% tööstusest – põllumajandusest hävitatud ja selle tagajärg:
– ca 50 000 – 100 000 töötut
– ca 300 000 – 400 000 lihtametniku/töölist elab vaesuse piiril
– ca 50 000 – 75 000 last nälgivad
Sotsiaalsüsteem kiratseb:
– ca 400 000 pensionäri elavad vaesuses
– ??? sots. abid, toetused, toimetulekud on rohkem sümboolsed kui
Eesti omariiklus naudib:
– ca 150 000 – 200 000 inimest

Normaalset äraelamist eelistaks vist sellisele saamatule, vaesele Eesti omariiklusele arvatavasti ca. 1, 0 – 1.1 miljonit eestimaalast.

 

EIP teabetoimkond

03.01.2013

1,401 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>