Selline ongi demokraatia

Presidendi ümarlauda kajastavad ajakirjanikud jäeti infosulgu

21. november 2012 12:14

 

EPL

EPL

Ümarlaua arutelu kajastama läinud ajakirjanikud suunati saali, kus pole internetti ega ka ülekannet arutelust.

Kell 11 algas president Toomas Hendrik Ilvese kohtumine erakondade ja vabakonna esindajate ning ühiskonnategelastega. Kuigi teemaks on erakonnad, demokraatia ja riigi läbipaistvus, said üllatuse osaliseks ümarlaua arutelu kajastama saabunud kümmekond ajakirjanikku.

Kuigi arutelust tehakse otseülekanne, teatati kohale läinud ajakirjanikele, et diskussioonist saab kohapeal jälgida ainult algust ja edasi peab press aega veetma kaminasaalis.

Üks kohapeal viibiv ajakirjanik kirjeldas, et kurioossel kombel pole aga kaminasaalis WiFi levi, ekraani videopildiga arutelult ega isegi heliülekannet.

Ajakirjanikud, kellel pole käepärast oma arvutit ja netipulka, on kogunenud ühe sülearvuti ümber, millele on nüüdseks suudetud kõlarid organiseerida.

Istuda saavad demokraatia üle peetavat arutelu kajastama saabunud ajakirjanikud kaminasaalis kas laua peal või põrandal.

_______________________

Postitas EIP teabetoimkond

1,659 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>