Õpetussõnad Made Luiga’le kodanikuliikumisest Aitab Valelikust poliitikast

Kodanikuliikumisele Aitab Valelikust Poliitikast pakutakse homsel presidendi ümarlauas vaid ühte kohta ümber suure laua, vt http://www.ohtuleht.ee/500233. Ümarlaual on kaks osapoolt: valitsejad ja kodanikuliikumine. Ümarlaud kutsuti kokku ajendatuna kodanikuliikumise tegevusest. Kui aga on kaks osapoolt, siis peab olema esindajaid võrdselt, st et kodanikuliikumisele peab olema ette nähtud pool ümarlauast ja pool eetriajast.

Kui valitsuspool tingimust ei täida, siis kodanikuliikumisele ainuvõimalikuks väärikaks käiguks oleks loobumine ümarlauas osalemisest. Tuleks esitada ultimaatum, et kui tingimust ei täideta, siis  tulevad uued meeleavaldused suurema osavõtjaskonnaga kuni liikumist võetakse võrdväärse partnerina.

Vaid selline käitumismall tagaks liikumise usaldusväärsuse. Praeguseks on kõrvalseisjale jäänud vankumatu mulje, et kogu liikumine on valitsusparteide poliit-mahhinatsiooniline näitemäng kuhu mõned sinisilmsed Luigad on sisse lastud demokraatliku aksessuaarina.

Vello Leito

1,244 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81