Vello Leito: Mis ootab Eestit ees? Moolok ärkas! I

Euroopa riigi loomisel on alanud lõpuspurt . Selle loomine formaadis Euroopa Uus Kord ei ole mingi uus ülesleidus või äsjane värske algatus, sellega on tegeletud juba sajandeid. Euroopa Uue Korra paraadvariant nägi ette lausa uut korda kogu maailmas ja kandis nime Novus Ordo Seclorum (Maailma Uus Kord/Uus Maailmakord). Selle projekti töötas välja ja kuulutas käivitatuks 1776. aasta volbriööl illuminaat Adam Weishaupt. Kuid ei tulnud üleilmsest projektist midagi välja. Sama lugu Euroopa Uue Korraga. Parim senine katse jõudis sinnamaani, et punase kommunismi esindaja J. Stalin rivistas kiirtankide armaada vastu Poola piiri 1941. aasta suvel eesmärgiga kolme päevaga jõuda Portugalini ja kuulutada kommunismi võit välja kogu Euroopas. Hitler jõudis ette ja ründas esimesena. Nii jõudiski Stalin vaid Berliinini, mistõttu ta II Maailmasõda tegelikult oma kaotuseks pidas. Mida see ka tegelikult oli.

Kunagi kuulsusrikas „kommunismi võit, kui objektiivne paratamatus“ võitu ei saavutanud, küll aga sai kuulsusetu lõpu Ühtse Euroopa akti läbi 1987. aastal (vt „Mis ootab Eestit ees?“ I osa). Sellele järgnes NSVL reorganiseerimine, mida fanaatiliselt püütakse sisendada inimkonnale kui NL punase kommunismi kokkuvarisemist. Määritud mainega punane kommunism asendati seejärel kulla-kollase kommunismi eesmärgistusega. Punakommunismi ajastul oli sündmuste raskuskese Venemaal ja mis üllatus, nii on ka kollase kommunismi loomise epitsentriks Venemaa, mitte Euroopa Liit! Et see nii ilmutuslikult hämmastav on, siis läheb analüütiline pilk kõigepealt sellele, kuidas Venemaa seondub Euroopa Uue Korraga ja kuidas ta Uut Korda hoopiski Eurussia formaati püüab valada.

Ida-Eurussia

Reorganiseeritud NSVL on oma uues ülesehituses tüüpiline geopoliitiline ruum (siinkohal soovitan tähelepanelikult veelkord läbi lugeda: „Eesti & geopoliitika“, Vello Leito, Tallinn, 2002), keskusega Venemaa. Teiseks georuumiks peab saama Euroopa Liit, keskuseks Saksamaa, perifeeriaks ülejäänud EL liiduvabariigid. Kui kõik see kokku monteerida majanduspoliitiliseks impeeriumiks, siis ongi Suur-Euroopa riik valmis. NSVLiidu lagundamine ja liiduvabariikide „iseseisvumine“ oli vajalik vaid selleks, et need ükshaaval doonorpiirkonnaks muuta, sarnaselt nagu Euroopa rahvusriigidki muudetakse.

Kõik läks plaanipäraselt kuni roolis olid Gorbatšov ja Jeltsin aga Putinile ei meeldinud, et Lääne-Euroopa ajalugu kujundavad nähtamatud jõud, kus suurpangad nende jõudude nähtevormiks on. Talle meeldib hoopis enam Eurussia variant: vaid Venemaa ja Euroopa georuumid kogu Euroopat valitsemas idast läände, seega siis pusskij pazmer Suur-Euroopa, minu terminoloogias – Eurussia. Sellepärast ta sepitseski valmis plaani Vene – Saksa teljest koos gaasitorude, lähituleviku viisavabaduse ja ühise majandusruumiga, hilisema poliitilise liiduga. Putini uue presidentuuriga sai telg põhimõtteliselt valmis ja USA oligi Euroopa mängudest sisuliselt välja lülitatud, nii nagu kirjeldasin seda oma 20.05.2012 artiklis: „Berliin-Moskva telg sai valmis! USA kaputt!“

Et Euroopa käekäigus muutub lähitulevikus domineerivaks Venemaa, siis on igati loogiline alustada teemat idast, seda enam, et Venemaa mõju kiire kasv kogu Euroopale hakkab pihta just läbi Eesti, selle asimileerimisest. Pöörake tähelepanu tähtsale sümptomaatilisele seigale, et Venemaad absoluutselt ei huvita näiteks Valgevene, selle asimileerimine või poliitilisse liitu sidumine. Absoluutselt mitte, sest Valgevenele on ette nähtud georuumi doonorpiirkonna staatus. Erinevalt Eestist, millele on määratud saada Eurussia teljeks, tahab eesti rahvas sellest aru saada, või siis mitte. Kuna Venemaa ja Saksamaa huvid langevad kokku, siis on mõlemad huvitatud sellest, et eesti rahvas ei hakkakski millestki aru saama ja laseks end vastupanuta assimileerida, omariiklusvõime hävitada, täita maa multikulti ja 5 miljoni sundimmigrandiga, hülgaks oma müstilise rikkuse ja geopoliitilise megakaalu ülevõtjatele vabatarbimiseks.

Läänepoolsetel Euroopa Uue Korra loojate kohalikel palgalistel propagandistidel on eesti rahvusriiklastele vaid üks sõnum: kui me Euroopa Riigiga koos ei ole, siis tuleb Venemaa tagasi, eriti eurotiblastunud persoonid väidavad koguni, et lausa tankidega (st relvajõul). Tõesti?! Vene hädaoht on aga tõepoolest olemas ja see on palju suurem, palju lähemal ja hoopis teistsugune kui üldiselt arvatakse. Hoidke seda pidepunktina meeles, et Venemaa ei saa tagasi tulla, sest ta pole ju üleüldse siit ära läinudki, seda enam, et 37 000 vene erusõjaväelast jättis Lennart Meri Eestisse koos relvastusega. Tankid?! Pole üldse teravmeelne! Venemaa ei saa tulla tagasi mitte mingit sorti otsese nähtava vägivallaga, sest jõuga okupeeritud riik saab alati kunagi uuesti vabaks, see aga poleks Venemaale vastuvõetav.

Ülevõtmine ei tule lausnähtavalt, vaid tuleb riikluse ja iseseisvustahte suretamise kaudu, rahva omariiklusvõime kustutamise kaudu, riikluse kokkukukutamise kaudu, inimeste ja riigi moraali lagundamise kaudu, riigireetmise ja väga hästi korraldatud majandusliku sundemigratsiooni kaudu. Ja jälle saadavad asjade kulgu suure riigi ehitajate pilapidulikud sõnad: aga te ju ise tahtsite. Seejuures pole oluline, kas ehitaja on idast või läänest, nad on üks. Eesti võimupoliitikute kõikehävitaval käsu korras lömitamisel ei pruugi olla maailmas palju pretsedente, Euroopa Liidus igal juhul mitte.

Venemaa georuum (Ida-Eurussia) hakkab tugevnema kiiresti ka EL georuumi (Lääne-Eurussia) majanduse põhjalaskmise tõttu, mida juba pikemat aega on ette valmistatud Euroopa Uue Korra loojate poolt. See on asja olemuslik külg. Üksinda, ilma Vene georuumita millegi arvestatava loomine maailmapoliitika tasandil on võimatu ja seda mõistavad Uue Korra loojad ise kõige paremini. Nii, et võimu on nad sunnitud jagama ja praeguse seisuga jääb peale Ida-Eurussia. Olgu hoiatatud!!!

Vene georuumi ja Euroopa Uue Korra rajajad lasevad meil välja ehitada infrastruktuuri, elektrijaamad, Koidulad, Mäod, Sillamäed, Kallasted, … ostavad vahendajate kaudu kokku maad ja kinnisvara, investeerivad sadamatesse … jne. Kuna see on nii EL kui Venemaa ühishuvides, siis tulevadki Eesti valitsusele Euroopa Liidu valitsuselt sellekohased käsud, mida ebamugavusest higistades püütakse riigikoguerakondade poolt välja näidata Eesti oma tahtena – nõrgad ikka teevad halva mängu juures head nägu.

Kas elektrienergia börsile viimine on Eesti huvides? Ei ole, vastupidi, on seda samapalju, kui oli meie huvides Eestis maailma kõige liberaalsema majandusmudeli rakendamine ELiidu võitja-võtab-kõik majandusruumis, mille tulemusena on väiksemalt võetudki kõik, mis suuremaid seni on huvitanud. Liberalism on nõrgema sihiteadlik hävitamine, nõrgema majanduspoliitika tohib olla üksnes protektsionistlik. Ent eesti poliitikud ei julge uusokupantidele-kolonistidele vastu hakata, oma tahet läbi suruda ja nii nad ehitavadki veel ühe elektrijaama. Läti poliitikud julgesid ja ütlesid kindla „ei“ EL valitsuse nõudmisele ehitada Daugavale veel üks elektrijaam.

Kõik otsused Eesti kohta tehakse ja on tehtud sellise arvestusega, et Eesti omariiklus lähiaastatel kustub kestevkustutamise läbi. Eesti mingit lisaenergiat ei vaja, sest eesti rahvuslik majandus kukub edukalt ja lisaenergiat vajavad üksnes need, kes Eesti üle võtavad. EL-Vene koostöö ja kokkulepped paistavad selgelt silma kogu horisondil, igast ilmakaarest vaatavad vastu energiavampiiride näod. Olen varemgi kasutanud seda võrdlust, et Eesti pärismaalastel lastakse ehitada ristteid ja elektrijaamu, et tulevased saksad nii idast, kui läänest saaksid oma tõldadega sõita hästi, et nende lossides oleks ohtralt elektrivalgust, tehased toodaksid palju mammonat ning maiuseid tõllarahvale.

Järgneb …

Vello Leito

23.10.2012

1,116 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81