AVALIK KIRI Õhtuleht Online’le: Marju Lauristin ei ole sõnumitooja, vaid väljaveeretatud raskekahur tõe peitmiseks

Täna, 26. septembril avaldas Õhtuleht Online oma juhtkirja pealkirja all: „Aeg revolutsiooniks küps?“ Leiate selle ÕL rubriigist „Arvamus“, lingi alt „Juhtkiri“. Või siis aadresssil: www.õhtuleht.ee/493586. Aadress on vajalik sellepärast, et juba kell 14.45 oli juhtkiri esilehelt kõrvaldatud. Juhtkirja alusel esitan oma avaliku kirja Õhtulehele.

Aeg revolutsiooniks ei saa küpseks enne, kui rahvas mõistab, et valitsus ei asu mitte Toompeal, vaid Brüsselis, selle nimi on Euroopa Komisjon. Riigikogu poolt formeeritud Andrus Ansipi valitsus on kohaliku omavalitsuse juhtorgan, mille võimalused on piiratud Euroopa Liidu õigusega ja ELiidu valitsuse korraldustega. Kohustused on määratud samamoodi. Kohaliku omavalitsuse vastase „revolutsiooni“ nimetus on kohalik mäss. Nagu oli Mahtra sõda.

Aeg revolutsiooniks ei saa küpseks enne, kui enamus mõistab ja möönab, et 2003. aasta hääletusedeli punktiga nr 2 andis rahvas Euroopa Liidule volitused teostada kõrgeimat võimu Eestimaa pinnal, et see sai võimalikuks üksnes toonase riigikogu koosseisu riigiõigusliku riigireetmise läbi. See on tõde. „Raskekahur“ Lauristin veeretati välja üksnes selleks, et tõde varjata püssirohusuitsuga, jätmaks muljet, nagu poleks Euroopa Liidu esmane eesmärk hävitada rahvusriigid Euroopa Riigi teelt. Eesti rahva raskused ei ole kohalikku päritolu, Toompea valitsus pole põhimõtteliselt võimeline Euroopa Liidu nimelise föderatsiooni tahet väärama ning tagama rahva ja omariiklusvõime ellujäämine. Kui Ansipi valitsus kukutada, siis tuleb kavalam ja halastamatum, sama ideoloogilist liini ja tuhastamispraktikat elluviiv valitsus.

Aeg revolutsiooniks pole küps enne, kui rahvas mõistab, et ELi eesmärgid ja ideoloogia on sisukoopia NSVL kommunismist. See tähendab, et kui eesti rahvas soovib (riiklusvõimelisena) ellu jääda, siis selleks on ainult üks tee: tuleb sisse anda lahkumisavaldus Euroopa Liidust ja alustada meeleheitlikku rahvusliku majanduse elluäratamist. Loomulikult tuleb selleks valitsus välja vahetada iseseisvusmeelse valitsuse vastu. Aga see ei ole revolutsiooniline tee, vaid erakorraliste valimiste tee.

Peale selle. Venemaa ei tule tagasi mitte tankidega, vaid on tulnud, tuleb ja saab tulema majandusagressiooni kaudu. Õhtuleht, anna rahvale teada, et imeravim mõlema vastu on olemas, sealjuures ainuke ravim, mis ravib. Selle nimi on: tugev rahvuslik majandus.

Lugupidamisega

Vello Leito

Eesti Iseseisvuspartei esimees

26. september 2012

_______________________________________

Saadetud: BNS, ERR, Delfi, Postimees, EPL, Õhtuleht, Kanal2, TV3, Äripäev

980 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81