Suurbritannia Iseseisvuspartei esimees Nigel Farage …

Süsteem kukutatakse kokku ja rahvad orjastatakse

   Nigel Farage – 15.08.2012

Euroopa Parlamendi konservatiivist liige Nigel Farage kõneles hiljuti sellest, mida ta nimetaks “tõeliselt dramaatiliseks panganduse kollapsiks”. Hr Farage hoiatas, et selle kollapsi planeerijad soovivad orjastada ja vangistada rahvad nn Uude Korda ning kirjeldas olukorda “õudust-tekitavana”.

Hr Farage selgitas: “Valitsustel ei ole julgust öelda inimestele, et me ei saa jätkata elamist harjumuspäraseks saanud viisil. Oleme ausa poliitika ajamisel sügavalt läbikukkunud, elades üle oma võimete, mistõttu seisame nüüd silmitsi sügava ja väga tõsise võlakriisiga.”

Ta jätkas: “Nüüdseks on kõik otsustanud – Inglise Keskpank, Föderaalreserv, Euroopa Keskpank, kus töötavad väga terased inimesed, kes on juhtinud meid praeguse aja kriisi –, et lahenduseks on “kvantitatiivne leevendus”. Nende valitud “lahenduseks” on trükkida raha juurde ja luua seeläbi võltsraha, püüdes niiviisi päästa meid jätkuvast kriisist.”

“Minu arvamus, mis põhineb ajaloolisele perspektiivile, on et tegelikult toimub sel moel probleemi süvendamine.”

“See tähendab, et teatud hetkel tulevikus – ehk kolme, ehk viie aasta pärast – leiab aset massiivne inflatsioon. Kui raha devalveeritakse – kui raha trükitakse juurde –, siis just see juhtub: massiivne inflatsioon. Ajalugu on seda kinnitanud õige palju kordi.

See, mis mind hirmutab, ei ole enam euro. Mind hirmutab pigem see tohutu võlakoorem ning tõsiasi, et sedavõrd paljud pangad on Läänes niisuguse mastaabiga hädas, mis võib tingida olukorra, kus valitsused ei ole enam lihtsalt võimelised neid maksumaksjate rahaga päästma – isegi, kui nad seda sooviksid. Seega kardan, et teatud hetkel tabab meid tõeliselt dramaatiline panganduse kollaps.”

Rääkides Euroopas toimuvatest diskussioonidest seonduvalt Itaalia ja Hispaania intressidele ülempiiri seadmisega, selgitas hr Farage: “Rahanduslikust vaateviklist vaadatuna on tegemist koomilise situatsiooniga, kuna me teame, et see on üks ja seesama raha, mis võlakoorma katteks süsteemis ringi keerleb”

Kuid kogu loo kõige pahaendelisem aspekt seisneb tõsiasjas, et selliste meeste, nagu Itaalia peaminister Mario Monti ja minu vana hea sõber hr Herman von Rompuy, kavatsuseks on orjastada ja vangistada nende riikide rahvad oma “Uude Euroopa Korda”.

See on tõsiselt hirmutav, sest lõppastmes toob see kaasa rahvahulkade mässu. See mäss saab olema vägivaldne ning käiku lastakse totaalne poliitiline ekstremism.”

Rääkides kullast, ütles hr Farage: “Lühikeses perspektiivis, st mõne aasta lõikes, ei ole mul õrna aimugi, mis kulla hindadega toimub. Elame perioodil, mida iseloomustavad väga suured riskid. Seisame silmitsi üüratute probleemidega seonduvalt Lääne võlakoormaga ning pangandussüsteemi haprusega.

Võin vaid korrata seda, et igal vähegi taiplikul investoril peaks olema arvestatav osa oma portfellist investeeritud kulda. Ja kui asjad tõesti lähevad nii halvasti, nagu ma kardan, et nad lähevad, siis võib kulla hind oma uutes kõrgustes hakata inimesi lausa šokeerima.”

Allikas: http//decivitate.ee

______________________

Postitas EIP teabetoimkond

1,412 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81