Kivisildnik: Lurjuste ja idiootide dikatatuur

Pole muud võimalust olude paremaks muutmiseks, kui taaskehtestada riigis põhiseaduslik kord, mis lähtub Eesti Vabariigi põhiseadusest, mitte kriminaalide ahnusest või idiootliku ja kiimalise rahvamassi tõmblemisest.

Ilmselge on see, et eesti valijate hulgas on enamuses vaimse puudega isikud, sest kui nad oleksid kurjategijad, siis nad lõikaksid oma tegevusest kasu, nii nagu õgivad ennast rasva põhiseadust rüvetavad reeturid. See on esimene hea uudis, sest on parem olla pättpoliitikute ohver kui kuritegeliku rahva kaasosaline.

Mida me saame teha?

Kurjategijatele ei saa me midagi muud teha, kui neid vastavalt seadusele karistada, lojaalsel kodanikul ei ole muid legaalseid valikuid. Lollidega võime teha sada imet, aga tulemus on üks. Me oleme lolle karjakaupa mõttetalgutele kokku ajanud, oleme neid istutanud ümarlaudade ümber ja lubanud nad laulupeol lavale, aga mis sellest kasu on olnud?

Ainult loomalik möögimine. Kuritegelik eliit manipuleerib puupäise pööbliga ja tulemus on alati üks – elu läheb iga päevaga halvemaks, sest pätid ei taha midagi paremuse poole muuta ning lollid pole selleks võimelised. Terrorit ma ei soovita, sest lolle ja kaabakaid teibaga taga ajades võib ennast ära katkestada.

Võib ühineda ususektiga, kes usuvad, et kriminaalid ennast ise karistavad ja idioodid iseenesest või püha vaimu abil keskmise vaimse võimekuse saavutavad, aga seda ei juhtu mitte kunagi. On neid, kes usuvad turumajanduse nähtamatu käe õnnistavat väge. Selle käe õnnistuse tulemuseks on 65 000 nälgivat last, 100 000 töötut ja laostatud majandus. Uskuge veel midagi jälki.

Tee tööd, küll sa siis näed

Veider, et kõige kõvema häälega turuprohvetid, olgu nad liberaalsed parteiparasiidid või südametunnistuseta ökoelektri kurnajad, on esimesed, kes ajavad käe maksumaksja taskusse, ootamata, millal turuõnnistuse nähtamatu jäse nad kullavihmaga üle valab.

Paljud usuvad igasugust sitta, aga mõned teevad ka tööd. Kuhu tööhobused oma rügamisega on jõudnud, teame kõik. Meie töölised saavad viis korda vähem palka kui Euroopa ori keskmiselt, hinnad külapoes on aga samad, mis suurlinna turismipiirkonnas, paras. Mõtle, enne kui tööle hakkad, mõtle, enne kui pensionisambas raha põletad, mõtle, enne kui oma elu mingisse absurdsesse rähklemisse matad. Mõtle.

Sven Sildnik

Esmaavaldatud Õhtulehes

898 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81