Pressiavaldus: Valitsuselt isegi Võidupühal musta valet rahvale näkku

Riiklusest

Võidupühal 23. juunil 2012 peetud kõnes ütles valitsuse peaminister: “Eesti on maailmas ise. Alati. /…/ Sest vaba Eesti püsimine on meie kõikide siht. /…/ Meie 94 aasta pikkuse töö ohvrite mälestus jääb meiega ka tulevikus. Ning püsima jääb ka nende töö pikaaegne tulemus: Eesti Vabariik, just sellisena, nagu ta meil praegu on. Sellisena, nagu me ta ise ehitame.”

Peaminister Andrus Ansipi väited sisaldavad musta valet näkku. Eesti ei ole maailmas ise, Eesti ei ole vaba riik, Eesti Vabariiki ei ole, vaid on föderalistliku Euroopa Liidu liiduvabariik. See on fakt, mis pole ümberlükatav. Riigikogu ja valitsus, viies Eesti Euroopa Liitu seadis Eesti Vabariigile aluseks ühinemisreferndumi 2. punkti, mille järgi on Euroopa Liidu õigus Eesti territooriumil ülimuslik EV Põhiseaduse suhtes. Sellega viimane on kehtetu ja Eesti on liiduvabariik ja ei ole ‘ise’ ja ei ehita riiki omatahtsi, vaid EL keskvõimu tahte alusel.

Tänaseks on Euroopa Liit Eesti riigikogu ja valitsuse käte läbi teinud Eestist tüüpilise süvakoloniseeritud vasallriigik, kus ¼ elanikkonna heaolu on rajatu ¾ elanikkonna vaesusele ja kannatustele. Intensiivselt viiakse riiki ja rahvast eesti rahva omariiklusvõimetuse suunas, et seejärel ka demagoogilis-formaalselt lahti öelda omariiklusest

Valik kommentaare tänasest eesti internetimeediast

“Me räägime uhkusega Eesti Vabariigist ja loomisest ja tegelikult on see ka ainus, mille üle meil uhkust tuleb tunda- Iseseivusdeklaratsioon ja Vabadussõda olid need mille üle tunneme austust siiamaani. Edaspidine on juba vaid rahamasin ja kauka täitmine.”

“Praktiliselt kogu selle riigikese ajal tehtud sammud on olnud ainult võõraste ja omade rikkurite huvidest lähtunud. Inimesele on aga iga uus otsus tähendanud elu keerulisemaks ja keerulisemaks muutumist nii et toidu lauale saamine pole enam elementaarne vaid elitaarne saavutus.”
“Järjest enam tundub et kogu vabadussõja jutt on propaganda eesmärgiga täita orjade südamed suure rõõmuga ,et neil on võimalus oma isandaid teenida.
Aastaid on meid taotud paindlikumaks ja alati lähtutud väliskapitali huvidest. Endale on alati palke juurde listud ,kuid alati juurde mainitud et orjadele palka tõsta ei tohi- majandusele ohtilik. Mis see majandus on ja kelle huvides ta tegutseb kui neile kellele enim palka juurde vaja palkade tõstmine on ohtlike ja neile kellel niigi palju vahendeid nenele palgalisamine hädavajalik.”

“Kas Hugo Kuusner võis teada, et kunagi kui Eesti õnnestus uuesti okupatsioonist vabaneda, hakkavad riiki juhtima kgb endised töötajad, nende käsilased ja kommunistid. Kas ta võis arvata, et samal rõdul 95 aastat hiljem seisab kommunist, kes juhib nälgivat rahvast ja kiidab, et Eesti on demokraatlik õigusriik ja ainult selles riigis ta tahab elada. Tempora mutantur- ajad muutuvad, et nos mutaru in illis – ja meie koos nendega. “

Pange tähele, Eesti riiki varsti enam pole! Kas tõesti härra peaminister usub ise ka, mida räägib või ikka noogutabki ainult ullikestele(rahvale), et kõik on tegelikult hästi. Sellise hoolimatusega, nagu meil siin hetkel valitseb, oleme üsna varsti samas kohas kus Liiwimaa rahvas.”

“Eestimaad on sajandite jooksul okupeerinud kümned jõud, praegune, reformierkonna okupatsioon, on Eestimaad hävitanud kõige rohkem ja hävitab edasi.”

“Mida te mehed halate siin. Ise te valisite selle reformi endale teed rajama. Võiksite siis järgmine kord eestimeelsama partei valida! nt EIP “

“Aga on olemas partei keda alati valinud olen ja kelle poolt hääle andmisest on keeldunud paljud mu tuttavad lihtsal põhjusel et “nagunii nad ei võida” s.t. nad kardavad et nende poolthääl läheb tühja. See on EESTI ISESEISVUSPARTEI. Äkki oleks aeg ka SINUL anda oma hääl järgmistel valimisyel EIP -le, sest tõepoolest kui ka Sina arvad ja kardad nii nagu enamus näiteks minu tuttavatest, siis…jäämegi luuseriteks selles “globaliseeruvas “ühiskonnas ,aga nojahh eks teate isegi kes tulevikku aimata oskab…ja praegust hetkeolukorda tajub.”

Eesti rahvale

Sa kardad, et me ei saa riigikokku sisse, et me ei võida. Võib-olla me ei võida, võib-olla ei võida varsti enam ükski eesti partei. Aga kui valid riigikoguparteisid, siis Sa ka ei võida, vaid kaotad igal juhul. See on juba tõestunud fakt. Valides Eesti Iseseisvuspartei, siis isegi kui Sa ei võida, jääb Sinu südametunnistus puhtaks.

Meediale

Must raha kaob ise, kui kaob tema põhiline liitlane, kahjur meie ajudes – must meedia. Must meedia võib tunnistada üksikuid probleeme, üksikuid hälbinud isikuid, üksikuid kuritegusid nagu näiteks ESM või maailmavaate rahapesuasutused, aga ta ei saa tunnistada kogu tõde. Must meedia ei saa mõista hukka süsteemi, sest ta on selle süsteemi osa, kõige suurem, ohtlikum ja ilgem osa.

Kõrvalise tähtsusega poliitikud on juba hakanud endale tunnistama väiksemaid vigu. Kodanikud ajakirjanikud, tunnistage teiegi, et olete palgasõdurid kodumaa reeturite armee avangardis. Andke endale aru, et sõjaõhutamine, moraali laostamine, idiotism meelelahutuse nime all, ärihuvide eelistamine rahvuslikele huvidele on kas loll või kuritegelik.

Must meedia on kõige kurja ema, kodanikud Meikarid, Mikserid, Edgarid ja Ansipid on musta meedia pojad. Ilma musta meediata ei oleks neid lihtsalt olemas.

Eesti Iseseisvuspartei

23. juunil 2012

Saadetud: BNS, ERR, Delfi, Postimees Online, EplOnline, ohtuleht Online, Kanal2, TV3

1,236 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>