Eesti Iseseisvuspartei õpetussõnad eesti ühiskonnale

Üleilmne rahavampiirlus, suurkontsernid, suurriikide võimueliit … need kokku on kui sajapealine lohemadu, kes toitub sellest, et privatiseerib kõikjal kasumit ja natsionaliseerib oma kahjumid.

ACTA on selle lohemao üks kasvavatest peadest, veel mitte suur, ega ka tugev, kuid kiiresti tugevnev. See on väga hädaohtlik.

Ühiskond näitas, et on võimeline ja tahteline võitlema selle pea maharaiumise nimel, omades koosmeelt ja seetõttu võimalust võita. See on julgustav.

EIP juhib tähelepanu sellele, et lohe maharaiutud pea asemele kasvab uus. Lohet ennast peade maharaiumise läbi pole võimalik hävitada – ei teda ega tema mõju. Kahtlane, kas isegi nõrgestada. Ent võitlus kasvatab ja tugevdab võitlejat. See on hea.

Lohemadu saab võita vaid tema hinge asupaika tungides, peidupaigast kuldne nõel üles leida ja see katki murda.

Peidupaik on teada, tema hing on rahas – pankades. Ka lausa kulla kujul. Müstilise kuldnõela katkimurdmise meetod on samuti teada – tuleb riik lahti siduda suurpankadest, luua rahvuslik pangandus, rakendada protektsionistlik majandusmall – kasum koju!

Seepärast ei tohi lasta end mõõdutundetult kaasa viia ACTA-kaalulistest võitlustest – lõplik lahend vampiirlusest lahtisidumiseks saab tulla vaid kirjeldatud viisil. Eesti reliikvia ei ole üksnes intenetivabadus, vaid uus iseseisvumine.

EIP juhatus

12.02.2012

1,125 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>