EIP pressiteade demokraatia pilastamise asjus

Eesti rahva „valupaisetel“ on uus suur maksumaksjate mõnitamine plaanis: niinimetatud demokraatia edendamise sihtasutuste riikliku rahastamise skeem. Autud, mis on teil demokraatiaga tegemist?

Hoidke eemale oma valedest vormunud näod, ärge pritsige silmakirja kontrollitud demokraatiast, demokraatia kaitsmisest demokraatia eest ja sellest, et võlakriis on demokraatlike protsesside tulemus.

Kontrollitud demokraatia õppimiseks on vaja sõita Põhja-Koreasse, selleks pole meil mingeid sihtasutusi tarvis. Võlakriis on eetikakriisi ja korruptsiooni tagajärg – üht ravitakse, teist karistatakse, õppida pole kumbagi vaja.

Meil on möödapääsmatu hädavajadus demokraatia muuseumi ja Jürgen Ligi nimelise kontrollitud demokraatia ohvrite mälestussamba järele. Ilma demokraatia muuseumita unustame üldse ära, mis asi see demokraatia oli. Nii on lood.

Eesti Iseseisvuspartei juhatus

1,174 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>