Riigikogu kiitis heaks EFSFi

Eile õhtul kiitis riigikogu heaks Euroopa stabiilsusfondi EFSF. Hääletustulemused:

 

Nr Nimi Otsus Fraktsioon
1. Aas, Arto poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
2. Aidma, Rein poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
3. Akkermann, Annely poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
4. Allik, Jaak puudus Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
5. Anvelt, Andres poolt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
6. Aru, Peep poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
7. Boroditš, Deniss puudus Eesti Keskerakonna fraktsioon
8. Eesmaa, Enn puudus Eesti Keskerakonna fraktsioon
9. Efendijev, Eldar puudus Eesti Keskerakonna fraktsioon
10. Ergma, Ene poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
11. Gräzin, Igor vastu Eesti Reformierakonna fraktsioon
12. Hanson, Margus poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
13. Heinvee, Aare poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
14. Herkel, Andres poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
15. Holsmer, Remo poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
16. Iva, Kaia poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
17. Jaanson, Jüri poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
18. Jents, Kalle poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
19. Juul, Tõnu poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
20. Järvi, Raivo poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
21. Kabrits, Siim poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
22. Kaljuvee, Lembit vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
23. Kallas, Kaja poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
24. Kallo, Kalev puudus Eesti Keskerakonna fraktsioon
25. Klaas, Urmas poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
26. Kokk, Aivar puudus Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
27. Korb, Valeri puudus Eesti Keskerakonna fraktsioon
28. Korobeinik, Andrei poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
29. Kotkas, Kalev poolt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
30. Kreitzberg, Peeter puudus Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
31. Kõiv, Tõnis puudus Eesti Reformierakonna fraktsioon
32. Kõva, Kalvi poolt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
33. Kütt, Helmen puudus Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
34. Laanet, Kalle vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
35. Laasi, Lauri vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
36. Laurson, Peeter poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
37. Leinatamm, Tarmo puudus Eesti Reformierakonna fraktsioon
38. Lember, Kajar puudus Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
39. Lenk, Heimar vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
40. Lillo, Kalev poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
41. Linde, Väino poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
42. Luigas, Inara vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
43. Luik, Lauri poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
44. Lukas, Tõnis poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
45. Maripuu, Maret poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
46. Maruste, Rait poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
47. Mihkelson, Marko poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
48. Mikko, Marianne poolt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
49. Mikser, Sven puudus Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
50. Must, Aadu puudus Eesti Keskerakonna fraktsioon
51. Mälberg, Meelis poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
52. Nestor, Eiki poolt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
53. Nool, Erki poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
54. Ossinovski, Jevgeni poolt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
55. Pakosta, Liisa-Ly poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
56. Palling, Kalle poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
57. Palo, Urve puudus Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
58. Palts, Tõnis poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
59. Pikhof, Heljo poolt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
60. Pomerants, Marko poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
61. Raid, Juku-Kalle vastu Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
62. Raidma, Mati poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
63. Randjärv, Laine poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
64. Randpere, Valdo poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
65. Randver, Rein poolt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
66. Ratas, Jüri vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
67. Raudne, Indrek poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
68. Reinsalu, Urmas poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
69. Reps, Mailis vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
70. Riisalu, Aivar vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
71. Roos, Reet poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
72. Rummo, Paul-Eerik poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
73. Rõivas, Taavi poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
74. Rüütli, Karel puudus Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Saare, Andrus poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
76. Saar, Indrek puudus Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Sepp, Andre poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
78. Sester, Sven poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
79. Sibul, Priit poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
80. Simson, Kadri vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
81. Sooäär, Imre puudus Eesti Reformierakonna fraktsioon
82. Stalnuhhin, Mihhail puudus Eesti Keskerakonna fraktsioon
83. Suur, Neeme poolt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
84. Sõerd, Aivar poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
85. Sõtnik, Olga vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
86. Tamkivi, Jaanus poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
87. Tamm, Tarmo vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
88. Tiidus, Urve poolt Eesti Reformierakonna fraktsioon
89. Toobal, Priit vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
90. Toom, Yana puudus Eesti Keskerakonna fraktsioon
91. Tsahkna, Margus poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
92. Tuiksoo, Ester vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
93. Tulik, Ülo poolt Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
94. Tuus-Laul, Marika vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
95. Tõniste, Toomas puudus Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
96. Vakra, Rainer vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
97. Vassiljev, Rannar poolt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
98. Vassiljev, Viktor puudus Eesti Keskerakonna fraktsioon
99. Velman, Vladimir puudus Eesti Keskerakonna fraktsioon
100. Võsa, Peeter vastu Eesti Keskerakonna fraktsioon
101. Õunapuu, Jaan puudus Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon

Erilist tähelepanu pöörake neile, kes puudusid, need ongi tuulenuusutajad. Õppige need nimed pähe:

1. Jaak Allik

2. Deniss Boroditš

3. Enn Eesma

4. Eldar Efendijev

5.Kalev Kallo

6. Valeri Korb

7. Aivar Kokk

8. Peeter Kreitzberg

9. Tõnis Kõiv

10. Helmen Kütt

11. Tarmo Leinatamm

12. Kajar Lember

13. Sven Mikser

14. Aadu Must

15. Urve Palo

16. Karel Rüütli

17.Indrek Saar

18. Imre Sööäär

19. Mihhail Stalnuhhin

20. Yana Toom

21. Toomas Tõniste

22. Viktor Vassiljev

23. Vladimir Velman

24. Jaan Õunapuu

EIP tebetoimkond

559 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>