Facebook: 
   Sisu: 
 

Seisukohavõtte SI portaalist

Järgnev on kopeeritud SI portaali 18.07.2011 artikli “Infopartisan eurovastaste ühenderakonna alustest” kommentaariumist …

Ilmar Randmaa

Lugesin kõiki kommentaare,… ja oma sügavaks häbiks pean ma tunnistama, et mitte muhvigi ma aru ei saa!!!Millest üldse teema on? Et rahvas on oma riigis võimu kandja? Olete kindlad selles või,… nii palju kui mina aru saan, siis rahvas küll mingit võimu selles Eesti Vabariigis, kanda ei taha. Talle piisab täiesti oma pangalaenu kandmisest ja isegi tundub, et ta kannab seda õnnelikult, nurisemata. Hakkab veel rahvas võimu kandma! Rahvas isegi ei teagi missasi see võim sihuke on. Valimistel hääletab ja sellest täiesti piisab!Euroopa Liit: saab vabalt reisida ja raha ei pea vahetama ning mingid üliolulised onklid otsustavad – ja uskuge mind! – rahvale sellest täiesti piisab, ei hakka tema sellega oma pead vaevama! Kui ta kirub ELi taga, siis ainult moepärast, sest nii tagakiruda on seltskonnas viisakas. See on nagu snäkk õlle kõrvale, oluline!Eesti iseseisvuse taastamine? See meie riik on ju iseseisev! Lipp olemas puha, oma armastatud/vihatud linnavalitsus ja see teine valitsus – muret pole miskit! Euroliidus-NATOs ikka turvalisem koos olla, mitte keegi ei nori sinuga tüli ja kaitsekulutuste pealt saab kokkuhoida, vott!
Kas või täna – tõsteti järjekordselt kütusehinda! Mis juhtus? Mitte midagi ei juhtunud. Järelikult oli vaja tõsta ja tõsteti, pole hullu, tuleb lihtsalt rohkem tööd rabada!
On tõeline imede ime, kui Iseseisvuslased ja Vabadusparteilased suudavad endale piisavalt toetajaid leida! Et see juhtuks, peaks euroliit vist välja kuulutama esimese öö õiguse? Kardan, et isegi siis, lepitakse targu uue/vana olukorraga.

 

Ahmed Rannaküla

Ilmari kommentaaris on oma tõetera sees. Eesti rahvas ei taha tõesti vabadust, sest see tähendaks vastutust. Vastutus on aga omane peremehele ja eestlane ei suuda olla peremees.. Ei oma kodus ega omal maal. Lihtsam on tegeleda ärapanemise kui ära tegemisega. Elav näide on Veiko Rämmel kes valutab südant ..õigemini paneb ära sellega, et nendib ajaloolise ebaõigluse laiutamisest Varbla kiriku surnuaial. Peremees likvideeriks ebaõigluse.. Veiko, nagu ülejäänud miljon estonetsit aga vahivad käed rüppes ja loodavad või ootavad, et keegi teine tuleks ja teeks asja ära. Kristlikult keeratakse teine põsk ette võimalikuks uueks hoobiks. Krt, teie oma pealinna peksid russid karistamatult sassi… Estonetsid vaatasid (kodudest) käed rüppes pealt..

Tänaseks on Est Oniast saanud Jewroliidu provints mis kinnitab väidet, et rahvas, kes ei vääri vabadust, jääb vabadusest varem või hiljem taas ilma.


Ilmar Randmaa

Vabadus tähendab vastutust.
Viige läbi oma sõprade/tuttavatega üks lihtne katse. Küsige neilt “millest nad unistavad?” Ja varuge kannatust ja… olge valmis üllatusteks.

Mina küsisin… ja sain jahmatavaid vastuseid. Nad nimelt unistavad oma “võimaluste piires”. See tähendab oma sugulaste päranduse, oma teenistuse, pangast saadava laenu ja muude võõraste lubaduste piires. Lisaks veel asjadele, haridusele ja karjäärile suunatud unistused, ja samas… rangelt piirides! Mitte keegi, kordan – mitte keegi, ei suutnud üle oma piiride unistada!

Meie rahvas on siis oma unistustele piirid asetanud, keegi ei julge neid unistades ületada? Nad kardavad oma unistuste eest vastutust kanda.

Nad selgitasid… on ebamõistlik ja rumal unistada millestki enamast, kui praegune maailmakord. Sest see on lihtsalt ainuõige. Sain aru, et eestlaste unistused on nö. teadmis-ja veendumuspõhised. Viimase põhjal, ei usuta vabadusse ning säästetakse ennast tülikast vastutusest.
Ei tea küll millest pärisorjad unistasid? Vist sellest, kuidas tema laps pääseks mõisa kööki tööle, toidu ligi… siis kõht täis.”

 

Kopeeris EIP teabetoimkond

1,224 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81