Anonüümi manifest

Delfi arvamusrubriigis Andres Raidi arvamusartikli: “Kommunismikuritegude asemel tuleb uurida kommunistide kuritegusid” kommentariumis avaldas anonüüm ‘lollakas’ järgmise manifesti:

lollakas, 21.06.2011 19:06
mina arvan, et meil tuleks hukka mõista kõik meie rahvuse vastased kuriteod. nii kommunism kui natsism. kaasa arvatud Estonia uputamine ja meie euroliitu müümine.
millal me saame nii vabaks, et saame rahulikult hakata inimesi süüdi mõistma? praegu istuvad kurjategijad kõrgetel kohtadel ja naudivad päikest- seda iga ala peal- see jama peab lõppema!
Enamus meie eliiti on vargad, röövlid ja ahned õgardid!
kogu meie rahvas on alandatud, hävitatud, orjastatud ja maha müüdud. millal me paneme vangi need kes korraldasid tänapäevase majandusküüditamise?”

Kodulehele riputas üles: EIP teabetoimkond

1,208 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81