Mart Sander, part24 jt Eurovisioonist

Mart Sander: Eurovisioon oli kontsert-aktus Osama bin Ladeni mälestuseks

Delfi, 15.05.2011

“Eurovisioon tõestab veel kord, et tegu pole lauluvõistlusega, vaid poliitilise vandenõuga, mille tulemused pannakse paika “kõrgemalt poolt” vastavalt maailma geopoliitilisele olukorrale,” kommenteerib muusik Mart Sander Publikule Aserbaidžaani võitu Eurovisoonil.

Sanderi arvates palub Euroopa Aserbaidžaani võiduga islamimaailmalt andeks Bin Ladeni tapmise eest.”Kuna kogu Euroopa väriseb praegu muhameedlaste terrori hirmus, oodates võimalikku kättemaksu bin Ladeni tapmise eest, on otsustatud võtta vastu ainuvõimalik samm: pakkudes kõige kaugemale moslemiriigile võitu, pakutakse kogu muhameedlikule maailmale altkäemaksu, näitamaks, kui väga armastab eurooplane moslemi kultuuri,” ironiseerib Sander Publikus.”Samuti on väga täpselt määratletud ka teine koht: Itaaliat premeeritakse selle eest, et ta astus tagasi Euroopa “valgesse” ühisperre, mis aasia- ja balkanimaade pealetungi järel on jäänud ilma oma juhtpositsioonist. Et nad ei kahetseks oma otsust, viivad nad koju neile preemiaks antud teise koha.”

part24, 15.05.2011 02:24
Püha pahandus, kirjutasin oma kommentaari esteks vale koha pääle. Aga noh, Mart siin jutuotsa lahti teinud, veidikse kõvaste ja pisut valeste, eks siis kõlba siia veidikeseks paranduseks, sest Bushide perekonnatuttavat, milline 2002 või 2003. aastal vähki suri, selle “lauluvõistlusega” ihulikul kujul vaevalt nüüd mälestati, vast ikka mälestati üht “vaenlase kuju”, mis enese ülesande täitnud ja ebavajalikuks osutunud.
Selle Aserite mittemidagiütleva ja muusikaliselt ülimannetu laulukese “võidu” põhjus on maha kirjutatud siin:
http://www.globalresearch.ca/index…
Põhjuseks lihtsalt tema 750 versta pikkune lõunapiir Iraaniga.
Iraan on naftajuutluse järgmine rünnakuobjekt “suure terrori-ristisõja” raamides, sest Iraanis on ülejäänud kolmandik Pärsia piirkonna naftast, mis moodustab 3/4 kogu maailma naftavarudest. Naftajuutlus tahab seda tervikuna saada enese kätte, sest kes selle piirkonna naftat valitseb, see valitseb ka maailma. Ja see “lauluvõistlus” ei ole mitte midagi muud kui kogu selle ilma piirideta naftajuutluse propagandaaparaadi nihutamine objektile lähemale! Juba on leitud ka uus “vaenlase kuju” vana Osama binnlaadeni asemele, see on Ayman Muhammad Rabaie al-Zawahiri, nõndaütelda Osama “mantlipärija” müütilises Al Queda “terrorismirakukeses” .
Teie aga toetate telefonifirmasid, ja mitte nagu vanasti, aga ikka kauem ja pikemalt, et saaksite rohkem maksta, ehkki asjad otsustatakse kuskil tagatubades ja teie osaks jääb vaid silmailu ja läila heli läbi telekanali, millise heli väärtus aastast aastasse üha tühisemaks muutub!
Sõda algab varsti, kaks-kolm aastat on sinnani aega, sest Iraanis on hulk relvastust ja üle 70 miljoni inimese, kes ei taha enese rahvuslukku rikkust konksninalistele ookeanitagustele röövlitele mitte kõige parema meelega loovutada. Seepärast piirataksegi Iraan igast küljest ümber ja püütakse enne lõppvaatust igati nõrgestada, nii blokaadidega kui massi ajupesuga.
Võite mu sõnu uskuda, aga võite ka kontrollida, ja kui jõuate samade järeldusteni, siis on teil veel lootust.

part24, 15.05.2011 02:30
Andeks, link uuesti, sest kopeerides läks miski nässu:
http://www.globalresearch.ca/index…

part24, 15.05.2011 03:01
Siin ei ole tegemist vandenõuteoreetikutega, vaid siin on tegemist järjestikuste tõestatud vandenõudega, milliste tulemusel on hävitatud ja paljaks röövitud juba rida islamiriike ja suur naftajuutluse vandenõu käib täiel tuuridel edasi- ikka endlösungi nimel- võim üle kogu maailma, no nagu ikka niisuguste puhul, millised arvavad, et miski muinasjututegelane nendele selleks voli ja väe andnud ning teinud paremaks ja ülemaks kui teised.

selle peale ütleksin, 15.05.2011 06:25
OK.
Sanderi “eelistusi” rahule jättes…
Üleeile, reedel, 13.mail, Eurovisioni lõppkontserdile eelneval päeval võttis Asebaidžaani kaitseminister vastu USA transpordivägede ülema ning selle kohtumise käigus arutati kahe riigi vahelise sõjalise koostöö küsimusi. Kohtumisel viibis ka USA suursaadik Aserbaidžaanis.
Bin Ladeni Düsseldorfi “mälestuskontserti” ei kujune siit mitte kuidagi, isegi Sanderi “eelistusi” mitte arvestades….:)

Paharet, 15.05.2011 08:40
Mardil on täiesti õigus, seda on kogu aeg nähtud, et võidab see keda vaja moosida. Eestil lasti võita siis kui meid oli vaja euroliitu pedereerida.

Koostas: EIP teabetoimkond

1,298 total views, 5 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81