Järgnev on valik Jüri Toomepuu 23.04.2011 Delfi artikli “Aeg on küps Eesti põlisrahva erakonna loomiseks” kommentaariumist:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/juri-toomepuu-aeg-on-kups-eesti-polisrahva-erakonna-loomiseks?id=44580643

ETTEVAATUST, 23.04.2011 04:41
Olen sama meelt,sest Eestimaa mahamüümine tuleb ära lõpetada.Varsti on eestlased ilma maata.Valitsus on oma tegevusega müünud küllalt palju Eestimaast juba välismaalastele ja alates maist võivad kõik välismaalased osta piiramatult meie maad endale kokku,muutes meid maata orjadeks.See tähendab seda ,et varsti istuvad valitsuses välismaa keelt kõnelevad “Eesti “riigi kodanikud, kes hakkavad põlisrahvast valitsema . Kui rahvas praegu laseb sellel juhtuda,siis tulevikus seda viga on võimatu parandada.Eestlased,mõelge oma järeltulevate põlvede peale! Ärge lubage oma isade maad maha parseldada!Valitsus on teadlikult viinud elanikkonna väga vaesele tasandile,meie oma rahval ei jätku raha konkureerimaks võõramaa maaostjatega.

 

LailaB, 23.04.2011 06:33
Kas mõte sellisena tuli Toomepuule iseseisvalt pähe või on valitseva klikiga kokku lepitud? Stiil tuleb väga tuttav ette.
Vaenu õhutamine ja vastandumine Eestis peab lõppema.
Eesti kodanikke ohustab enim võimuloleva kliki valitsemistiil, kui muukeelsed eestlased.
Valed juhtimisotsused, priiskav juhtimisstiil, vastukäivad seadused, hoolimatus rahva püsimajäämises, rääkimata väärikast toimetulekust.
Vaikimine, varjamine, hämamine – kõigi elukorraldust puudutavatest normatiivaktidest saame teada tagantjärele – kui siiski.
Makse korjatakse mitte vajaduspõhiseks ümberjagamiseks vaid enese ja semude albi elu kindlustamiseks.
Ellu viiakse läbianalüüsimata projekte, mida rumalam idee, seda innukamalt raha maetakse.
Vastutus on veeretatud kõiges ja alati kodanikule, põhimõttel, mida rohkem õigusi ja mõju, seda vähem vastutust.
Meedia abil pestakse kodanike ajusid moonutatud infoga, õhutatakse vaenu rahvuste vahel, veel enam ühiskonna gruppide vahel. Vastandatakse lapsi ja vanureid, õpetajaid ja lapsevanemaid, arste ja patsiente, tööandjaid ja töövõtjaid jne; tegelikkuses ahistatakse kõiki gruppe maksude, maksete ja nõudmiste kaudu.
Riigivara säilimise eest vastutajaid ei ole.
Põhiseaduslikkuse eest vastutajaid ei ole.
Avaliku teenuse kvaliteedi eest vastutajaid ei ole.
Usun, et eestlased on arukad ja pragmaatilised ning ei lähe kaasa enam vastandamise poliitikaga. Põliseestlaste erakond, milleks on eeldused olemas, peab sõnastama tegelikud probleemid ja pakkuma neile lahendust, mitte umbmäärase viha seljas ratsutades ühiskonda veelgi sügavamasse moraalsesse kriisi tõukama.

 

vaarema, 23.04.2011 07:14
Aeg oli küps juba 20a tagasi aga kommunistid on hästi organiseerunud, hierarhia on paigas ja parteisõdurid teevad oma tööd vastuvaidlematult. Eesti rahva ja riigimeelsete jõudude võitlus kommunistidega on nagu partisanivõitlus regulaararmeega.

 

)))), 23.04.2011 11:15
Artikli vastu pole mul midagi.
Kõik on nagu õieti öeldud..
Kuid nagu ma mäletan, olid meil refid ja irl ka rahvuslased…
Järsku kuidagi muutusid endistest kommunistidest rahvuslasteks. Et edasi soojadel kohtadel olla. Viisis pronksmehe kalmistule ja selle varjus teevad oma musti tegusid.
Ma ei karda enam venelasi, ka seal on palju muutunud. Tihti
vaadates nende televisiooni, näen, et nende president liigub õiges suunas. Mina kardan, et varsti on Eestimaa täis turbanites mehi ja muid tumedanahalisi.
Vot siis tuleb lillepidu.
Kuid need aastad, on muutnud Eestlased sellisteks lojudeks loomadeks, kes ei tahagi oma õiguste eest seista.
Lärmata oskame ainult netis. Kardame oma viimastest kartulikoortest ilma jääda.
Meie riigikogu ka peale valimisi, tavaliselt unustab ära, milleks neid sinna valiti ja orjenteerub seaduste vastu võtmisel, ainult raha numbrile.
Võib palju ilusat juttu ajada ja endast rahvuslast teha.
Siis jälle minna ja valida reform.
Me ei oska vabalt elada, me lihtsalt oleme harjunud, et meil on peremees, kas nõukogude liit, või euroliit.

margus, 23.04.2011 11:17
kas on midagi pistmist Eestlusega
-maamüügi piirangute likvideerimine välismaalastele
-rahvusliku valuuta likvideerimine
-keelepõhine diskriminatsioon
-majanduse likvideerimine
-põllumajanduse likvideerimine
-pensionääride lollitamine tulumaksuga jne.

Kas meie valitud valitsus on EESTIMEELNE? 23.04.2011 13:57
Leedus lükati maa vabamüük kolm aastat edasi.

 

See on ikka nii pagana hästi öeldud!!, 23.04.2011 21:31
Austraalia peaminister Rudd esitas avalduse mida võib pidada poliitiliselt täiesti ebakorrektseks. Oma avalduses ütles ta (vabas tõlkes): “Immigrandid, mitte austraalased, peavad kohanema. Mul on villand sellest, et minu riik peab muretsema, kas meie solvame mõnda isikut või ta kultuuri. See on meie riik, meie maa ja meie elustiil. Meie anname teile võimaluse seda nautida. Aga kui te olete lõpetanud kaebamise ja virisemise meie lipu, meie tõekspidamiste, meie usundi ja meie eluviisi üle, soovitan teil tungivalt kasutada veel ühte õigust, mis teil on Austraalias — õigust siit lahkuda.”
100+

 

Täna, 23.04.2011 23:08

on Eestis 11 parteid, peaegu igale maitsele. Häda on ainult selles, et 80% Eesti riigivaradest on läinud enamus Rootsi kapitali kontrolli alla. Parteid võib koguaeg teha kui leiad eestvedaja ja 1000 liiget, kes selle tegevuse kõik heaks kiidavad. Meil ei taha ju keegi liikmemaksu maksta siis tekib kohe küsimus kust tuleb see raha, et süsteem tööle hakkaks. Kui keegi annab raha partei toimimiseks siis on see tema partei, mitte nende 1000 liikme oma. Küsi musi kui palju.

Milleks meile vaja, 24.04.2011 02:16
uut parteid – meil on neid niigi jalaga segada, ei ole vaja toota liigset segadust, ja see on üks asi.
Teine asi on see, et sellise ellujäämise ideoloogiaga kooskõlas meil juba mõnda aega selline partei on täiesti olemas. See on massimeedia poolt täiesti mahavaikitud Isessseisvuspartei. Kõik mida see vajab, on tegusad Eesti pärast südant valutavad uued liikmed, kes viivad ellu kõik need kavad ning meetmed, mis meie ellujäämiseks ning edasikestvuseks vajalikud on. Meie kõikide huvides on koonduda IP ümber. Teist sellist parteid lihtsalt ei ole. Minge IP veebileheküljele ning lugege kes pole veel jõudnud seda teha. Viivitada ei tohi. Ülejäänud parteid on endale teinud nime kahjuks vaid oma juhtkonna ja ehk ka mõnede liikmete kiirrikastumise alal. Seega poliitilises mõttes nad end kõvasti diskrediteerinud on, ning tulevikku nendel ei ole.
Järelikult, kui tahad, et Eesti oleks vaba ja iseseisev – astu IP-sse juba täna.
Tahad, et kroon tagasi tuleks – astu IP liikmeks.
Tahad, et eesti rahvale tähtsad otsused võetaks vastu Toompeal aga mitte kusagil mujal – tee selleks midagi kasulikku, hakka liikmeks.
Tahad, et võõrsil viibivad eestlased tuleksid koju tagasi, siis liiguta midagi, või vähemalt astu Iseseisvusparteisse.
Tahad, et su lapsed, lapselapsed jne elaksid vabas Eestis, pane käed külge juba täna.
Jõudu ja jaksu! Elagu Eesti!

 

Talumees, 24.04.2011 04:03
To: Milleks meile vaja, 24.04.2011 02:16. Toomepuul on õigus – Vaja on Eestlaste erakonda TUGEVA LIIDRIGA eesotsas. Iseseisvuspartei on küll olemas nime pärast, kuid tegusid pole, ja pole tugevat liidrit, kes viiks rahva valimistele! Sõnadest üksi ei aita!

24.04.2011 19:59
Vbadussõjaga mindi lahku proletariaatiast ja punaterrorist.
Eesti sai areneda ja rahvas tööd, kui punaterror lämmtas saavutused ja paiskas kõik põrmu.
On vaja erakomda, kes suudaks valitseda nõnda, et oleks oma majndus ja rahval tasuvat tööd.
Hetkel suund investororjusse.
Investor koondas pooled töölised ja sundis alles jäänud töötama koondatude asemel sama palgaga.
Lisaks on kohustus võtta üks nädal palgata puhkust, et tööjõukulud väheneksid.
Kui võim läinud investorite kätte, siis ilmselt üle miinimumpalga ei makstagi, et oleks megakasumit.
TEHTUD!!!!!!!

kodanik, 24.04.2011 21:36
MIKS KOGU EUROOPAS ON KANNATUS OTSA LÕPPENUD IMMGRANTIDE SISSEVOOLU PÄRAST.PÕLISRAHVAD EI SAA LÕPUTULT LEPPIDA VÄÄRTUSTE JAGAMISEGA NENDEGA KES POLE NENDE KODANIKUD:KUJUTAGE ETTE ET TEILE TULEB MAJJA KARI KÜLALISI JA EI SOOVIGI ENAM KOJU MINNA.KA MEIL TEHAKSE PÕLISRAHVALE LIIGA KUNA PEAME NÄITEKS TALLINNA LINNAS KAUPLUSTES JA HAIGLATES PRUSSIMA VENE KEELT KUNA 50ASTAGA POLE SOOVITUD MEIE KEELT ÄRA ÕPPIDA.MEIL TULEKS LUUA TÕELINE PÕLISRAHVA PARTEI KES KAITSEB KODANIKE ÕIGUSI JA HUVE MITTE EI ROOMA BRÜSSELI EES MAOLI MAAS:RIIGIKOGUST VÄLJAJÄÄNUD TULGE KOKKU JA LEPPIGE KA OMAVAHEL KOKKU:HAKKAME PEREMEESTEKS:

 

Koostas: EIP teabetoimkond

1,306 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81