Eesti Iseseisvuspartei deklaratsioon seoses eesti krooni kehtivuse ajutise peatumisega

  1. On vaidlustamatu fakt, et Euroopa Liit on föderatsioon, s.o liitriik ehk riik.

 

  1. On vaidlustamatu fakt, et Euroopa Liidu põhiseadus (mis rahvaste petmiseks nimetati ümber Lissaboni lepinguks) on õiguslikult ülimuslik Eesti territooriumil. See tähendab, et 1992. aastal vastuvõetud EV Põhiseadus on praegu kehtetu, sest iseseisva riigi territooriumil ei saa aprioorselt olla põhiseaduse suhtes ülimuslikku seadust. Seega Eesti ei ole iseseisev ega suveräänne riik, vaid on Euroopa Liidu nimelise liitriigi liiduvabariik.

 

  1. Eesti riik kaotas oma iseseisvuse ja suveräänsuse ning EV põhiseadus oma kehtivuse Riigikogu-poolse riigiõigusliku riigireetmise kaudu 2004. aastal, aga samuti Lissaboni lepingu ratifitseerimise kaudu. Seega: 1992. aastal loodud Eesti Vabariik on Riigikogu riigiõigusliku riigireetmise läbi Euroopa Liidu nimelise liitriigi poolt okupeeritud riik.

 

  1. 1992. a. EV põhiseaduses on sätestatud ühemõtteliselt, et Eesti on iseseisev ja suveräänne riik igaveseks ajaks. Pole oluline milliste reeturlike riigiõiguslike mahhinatsioonidega jõudis Riigikogu Eesti iseseisvuse ja suveräänsuse ajutise peatamiseni, selle lõpptulemus on ühemõtteliselt ja aprioorselt õigustühine.

 

  1. EV põhiseadus ja sellega ainukeseks maksevahendiks määratud Eesti kroon on endiselt õiguslikult kehtivad, kuid nende vaba toimimine on okupatsiooni poolt takistatud. 01.01.2011 kehtima hakkav euro on ajutine okupatsiooniaegne raha.

 

  1. Varem või hiljem, kas seekordsete või järgmiste valimistega tulevad Eestis võimule iseseisvuslased/Eesti rahvuslased, sealhulgas Eesti Iseseisvuspartei, ning 1992. aastal loodud iseseisev riik taastatakse ja maksevahendiks saab taas Eesti kroon. Ajutine üleminek eurole ei ole krooni matus, vaid vale ja kurjuse ajutine võit.
  2. Eesti Iseseisvuspartei taastab rahvusliku valuuta.

 

Eesti Iseseisvuspartei

31.12.2010

 

Saadetud: riigikogu@riigikogu.ee, bns@bns.ee, err@err.ee, delfi@delfi.ee, online@postimees.ee, online@epl.ee, online@ohtuleht.ee, uudised@kanal2.ee, uudised@tv3.ee

1,105 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>