Anonüüm part24 järjekordselt edukas. TÄIENDATUD

Tänane Delfi avaldas artikli: “Mart ja Martin Helme kandideerivad riigikokku” – Loo kommentaariumist:

“part24, 14.11.2010 18:21
Ei ole need kaks võimuparteide kuulekat hääletoru mitte Riigikokku saamise eesmärgiga oma kandidatuure üles seadmas! Nemad on selleks, et võtta rahvuslikelt parteidelt – Eesti Iseseisvusparteilt, Eesti Põllumeeste Kogult ja Eesti Rahvusliku Sõltumatuse Parteilt hääli!

Seepärast- selle asemel, et valida Martin Helmet kui üksikkandidaati ja Isamaaliidu mahitatud “noortekogu” programmi, tuleks pigem vaadata, kuskohast need loosungite kujul omastatud ja millisel eesmärgil nendega teatrit tehtud! Helmed on rahvuslased sama palju kui mina neeger! Aga mina olen valge mees, kes on punatäide ja nende käsilaste peale vihasem kui ülesärritatud vapsik! Sest punatäid on mu verd imenud juba nõnda, et vähe järel!”

 

Senistest kommentaaridest ainuke täppistabamus, part24 edukas soololend.

Kuid komistavad aeg-ajalt ka parimad. Nimelt Eesti Rahvusliku Sõltumatuse Parteid (ERSP) ei ole olemas, sest uus-ERSP loomise ideest on Tiit Madisson juba ammu avalikult loobunud ja ERSP-d ei ole isegi registreerimata erakondade hulgas mitte.

 

EIP teabetoimkond

14.11.2010

 

Täiendatud:

“part24

14.11.2010 20:32

No andke nüüd andeks, aga see on mu copy/paste mu enese mõtetest Delfis. Lihtsalt raske on kõike uueste kirja toksida.

Vaadake õige, kuidas ja kellele leheveergudel sõna antakse! Täpselt selle järele saab määratleda, kui palju igasugusel “rahvuslusel” tõde taga on. Jewroodlusele pürgivad valitsejad ei salli rahvuslasi, sest rahvuslased vastanduvad nendele põhilises- suhtumises rahvusse ja riiki! Seepärast ei saa rahvuslased mitte üheski lehes peale iseeneste lehtede sõna ja ka audiovisuaalses meedias ei ole nemad oodatud, sest kes maksab, see tellib muusika!
Aga näe- helmed ja tarandid ja mitmed muud on alatasa meedias oodatud – kas ajama kergeusklikele puru silma või püüdma kellegi hääli, et need ei satuks “valesse” kohta, ehk siis tõelistele rahvuslastele, kes punaste täide vastu sõdimiste pärast istusid vangilaagrites või kütsid enese kõrgharidusega kusagil keldris katelt, just siis kui kõigile tuntud kallid komsomolkused oma papadest kommunistide toel eelmist “õnnistust” maale tõid! Ja praegu on Helmede “rahvuslust” täis kõik lehed ja igasugune hääletoru, kust pilti või häält tuleb!
Asja koordineeritakse, seda olen ma juba ütelnud ammu, ja täna Delfiski. Seda tehakse häälte ära korjamiseks rahvuslikelt parteidelt. Aga kuskohast koordineeritakse, see paik ei ole muutunud, see on ikka seesama “rahvuslik” IRL, kes koordineerinud ka niisugust “rahvuslikku” ettevõtmist, nagu “Eesti Rahvuslik Liikumine”, mis liikus täpselt niikaua kuni vaja ja täpselt nii, nagu vaja, ehk siis täitis IRL koordineerimisel rahvuslaste lõhestamise ja killustamise ülesannet, kergeusklike noorte peibutamise ülesannet ja valimistel “üksikkandidaatide” näol ka häälte (ära) korjamise ülesannet. Tõendust jagab sellest asjaolu, et selle “liikumise” kõik programmilised seisukohad oli ärastatud Eesti Iseseisvusparteilt, Põllumeeste Kogult ja teistelt rahvuslikelt parteidelt ning kõik säärased häältepüüdjad “üksikkandidaadid” kandideerisid koordineeritult täpselt paigus, kuhu olid rahvuslikud parteid üles seadnud oma kandidaadid ning…
EI KUSAGIL MUJAL!

Ka nüüd loodetakse minevat läbi samaviisi. Aga kas läheb, seda peame otsustama nii sina kui mina ja meie kõik, kellel tuleb teha valik aferistide ja rahvuslaste vahel, sest isamaa maha müünud meil praeguste seljaselajate, ehk siis võimuparteide multikulti internatsionalismust me ju valida ei saa, eelmisel korral kui peaaegu seesama Pätsu-Laidoneri “valikute” tõttu kaela kukkus, jäime ju peaaegu hingest ilma?

Minu valik on Eesti Iseseisvuspartei, kuna ma ei ole põllumees. Põllumeeste valik on Põllumeeste Kogu. Ja kui on vendi-õdesid, kellel jagub veel sinisilmsust, et püüda ideaale, siis tema valik on Eesti Rahvusliku Sõltumatuse Partei.”

EIP teabetoimkond
15.11.2010

1,023 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>