Facebook: 
   Sisu: 
 

Kivisildnik: Parem mõttetu karjäär kui tühja pilguga inimlaps

Asjaolu, et karjeristid välja surevad on enesestki mõista kiiduväärne ja seda tuleb soosida olenemata sellest, mis soost edasipüüdlikkusega tegu.
Doonorema on tõhus ja perspektiivne lahendus.

Eeliseid tavaema ees on doonoremal õige mitu, esiteks kasutu geneetiline informatsioon võib minna kaduma, olenevalt tehnoloogiast ja sigimisvõimest.
See on juba pool võitu, teiseks karjeristil pole niikuinii laste jaoks aega, sünnitab ta siis neid ise või teeb seda keegi teine.

Seega on teoreetiline võimalus, et doonorema kasutades kasvab antud genofondi piires täiesti aus ja mõistlik inimene.
Töö doonoremana vähendab töötute arvu, loob töökohti ja nurisünnitused on siin ainult kasulikud, raha liigub imikuäris rohkem ja kui ka doonorema peaks hukkuma on üks töötu jälle vähem.

Sigimatus ei ole probleem, parem mõttetu karjäär kui tühja pilguga inimlaps. Kindlasti on väga õige, et karjeriste tuuakse teiste eeskujuks. Parem karjerist kui sportlane või tegelane piinlikust tõsielusarjast.

Karjeristid, haritud naised ja üldse lääne tsivilisatsioon on võtnud kindla kursi väljasuremisele. Parem siis juba haihtuda olematusse manduva ühiskonna tipus kui aia all.
Väljasurev töötu või pangaori pole millegi poolest toredam tegelane kui väljasurev naispoliitik. Pigem vastupidi.

Amatööridest pärisemad tõrjutakse peagi turult elukutseliste doonoremade poolt, mille tulemusel sünnitamise ja laste kvaliteet paraneb, ning eestluse elujõud kasvab. Kõik ju tahavad, et nende lapsed oleksid konkurentsivõimelised ja lööksid paremini turuletil läbi.

Ise me muidugi pole suuremat väärt ja peame seetõttu lapsele olelusvõitluseks vajalike geenide hankimiseks pöörduma teadlaste ja tippdoonorite poole. Siin näen ma helge tuleviku võimalust.
Parima genofondiga, teadlikult aretatud või toodetud lapsed annavad meile kõrgema tootlikkuse ja väiksemad kulud koolitusele ja turvalisuselt.

Loomu poolest targad, terved ja tugevad lapsed, ei vaja haridust, meditsiini, sotsiaalabi ega muid pooletoobistele mõeldud teenuseid. Meie sihiks saagu paks geen ja õhuke riik. Pole mingit põhjust maksumaksja rahaga kompenseerida halva genofondiga isikuid.

Otse vastupidi, kõik omal jõul ja ilma kvaliteedigarantiita valmistatud lapsed tuleb maksustada. Tõenäoliselt kujuneb suvalapsest sotsiaalhoolekande ballast või paremal juhul napi maksutulu tõotav lihtrahvas.
Sellised ei anna midagi ei riigile ega pangale, on viimane aeg nad käibelt kõrvaldada.

Esmaavaldatud Delfis 04.09.2010

876 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81