Eesti Iseseisvuspartei avaldus OECD-liikmelisuse küsimuses

18. mail 1993. a. võttis Riigikogu ühehäälselt vastu Eesti Panga seaduse, millega tõsteti Eesti Pank riigiks Eesti riigi kohale – EP viidi väljapoole igasugust alluvust Eesti institutsioonidele, ka Riigikogu võimupiiridest väljapoole. EP vastutus piirdus üksnes aruandlusega omaenese majandustegevuse kohta. Muid kohustusi seadus EP-le ei sätestanud.

Tulemuseks oli, et EP-d hakkas juhtima oma „soovitustega“ Rahvusvaheline Valuutafond, mille liikmeks Eesti oli astunud. Eesti Pank hävitas rahvusliku panganduse, Eesti riik ja majandus läks väliskapitali juhtimise alla, riik uuskoloniseeriti IMF juhtriikide poolt, mis kontrollivad IMF tegevust põhimõttel: üks dollar üks hääl.

2004. aastal lõpetas Riigikogu  Eesti riikliku iseseisvuse riigiõigusliku riigireetmise kaudu, viies Eesti riigi föderatiivse Euroopa Liidu koosseisu – Eestist sai EL föderatsiooni liiduvabariik.

OECD on samasugune nõrgemate riikide uuskoloniseerimisele spetsialiseerunud organisatsioon nagu IMF, WTO ja Euroopa Liit. Küsimusele, et mis kasu saab Eesti OECD liikmelisusest, vastas OECD peasekretär Āngel Curria: „Eelkõige juurdepääsu informatsioonile, sidemetele, kontaktidele, spetsialistidele. Küsimus on selles, kas tahate olla nende riikide seas, kellele OECD ütleb, mida peaks tegema, või nende seas, kes neid näpunäiteid välja töötavad.“ Sellega pidavat OECD tooma Eesti otsustajate sekka! Täpselt samasugusest üleolevast alavääristamisest kantud pealeistumisi kuulsime pidevalt enne IMF liikmelisust, EL-liikmelisust. Täna on aga nende „näpunäidete“ tulemusena kõik eesti rahvale väärtuslik hävitatud. Eesti on silmini uuskoloniseeritud riik.

Eesti Iseseisvuspartei deklareerib: ainult Eesti ise teab, mis on Eestile hea. Seda teab ka Eesti Iseseisvuspartei. Seda teavad ka kõik riigikoguparteid, ent riigireeturparteidena, IMF-i, WTO ja EL huvide teenijatena nad teesklevad, nagu nad ei teaks.

OECD on inimvaenulik organisatsioon, ülemaailmse nõrgemate riikide majandusvampiirluse tööriist.

Eesti Iseseisvuspartei on kategooriliselt vastu Eesti astumisele OECD liikmeks.

Eesti Iseseisvuspartei vanematekogu

03.06.2010

Saadetud: riigikogu@riigikogu.ee; bns@bns.ee; err@err,ee; delfi@delfi.ee; online@postimees.ee; online@epl.ee; online@ohtuleht.ee; uudised@kanal2.ee; uudised@tv3.ee

989 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>