NB!

Juba 11 aastat on Eesti Iseseisvuspartei lakkamatult selgitanud ja tõestanud, et liitumine Euroopa Liiduga on Eesti riigile ja rahvale enesetapp. Lakkamatult on selgitanud, et Euroopa Liidust saab/on saanud riik, et Eesti on praeguse seisuga vaid hukkuv liiduvabariik. Lakkamatult on selgitatud, et Eesti rahvuslikku majandust hävitatakse sihiteadlkult valitsuse poolt EL keskvalitsuse käsul, eesmärgiga kustutada eesti rahva riiklusvõime, sedakaudu likvideerida riik ja aborigeniseerida rahvas (loe näiteks EIP pressiavaldust 23.02.2010).

Vägisi on kippunud jääma selline mulje, et miski ei jõua kellelegi kohale, et eestlased viibivad massihüpnootilises seisundis, millesse tõde ei suuda sisse tungida. Meeldivaks vahelduseks selgus, et päris nii see siiski pole. Järgnev kursiivkirjas tekst on koopia anonüümsest kommentaarist 27.02.2010 Delfi juhtkirjale: „Ansipi naiivsus toidab radikaale“:

riigi kriisi plaani pole ikka, 2a on möödunud, 27.02.2010 00:57
Selge on see, et asjad lähevad väga halvaks veel sest “riik” ja Swedpank üritavad täna pankrotistada nii palju firmasid kui vähegi võimalik.
Riik tegeleb mingite stardipakettidega samal ajal kui veel elus olevad 10-20ased firmad lähevad kolinal täna põhja sest neid kulusid mida see riik tekitab pole võimalik kellelgi tasuda selle surve all kus iga päev teatab mõni 10+a partner, et paraku ei ole me võimelised enam teile arveid tasuma sest kas on riik arved tühjaks tõmmanud või on pank otsustanud, et nüüd ta tahab kohe saada kõik oma võlad kätte nagu ilmselt kõik Swedi kliendid on tunda saanud mille tulemusena tehakse teine ring veel peale ilma ühegi riikliku regulatsioonita nagu lubati võtta laene kolm neli 10x üle hinnatud kruntidele täiesti avalikult pankade mahitusel. Ja keegi ei sekkunud.
Juhan jookseb ettevõtjate eest kannad kuklas nagu varas. Reaalselt riigil plaani pole ei tule ja kindel võib selles olla, et need ettevõtted kes jõuga pankroti aetakse riigi poolt ja kes on kõik otsused õieti langetanud ega pole võtnud laene seda kgbiit Ansipile ei kingi kindlasti kohe mitte. 2010 saab olema totaalne agoonia ja suveks saab ilmselt näha Eestis ka midagi radikaalset juba sest mingit lahendust täna ei ole enam kuna riiki pole võimeline mitte ükski elu aeg dotatsioonide ja varastamisel elanud komukriminaal juhtima. Neil on majandust sama palju aimu kui eestlasel julgusest. Ehk ainus ja ainuvõimalik lahendus on need inimesed kellel töö on kõik tegemata ja kes on võtnud selle eest palka tuleb nüüd panna vastutama oma tegude eest ning samal ajal tuleb kiiresti riigile palgata spetsialistide valitsus kes tegeleb puhtalt sellega milles kokku on lepitud kuna Eesti riik ei vaja üldse poliitikat peale välis ja sõjanduse. Seega tuleks see jama lõpetada ja keelustada sellisel kujul kuna see on kurnanud riigi lõpuni täieliku pankroti ja selge ning vääramatu on täna juba see, et pensionide väljamaksed tuleb peatada üsna pea. 200 ettevõtet pankrotistub nädalas Eestis. 2500 inimest lastakse lahti nädalas seniks veel kuni on mida põhja lasta. See on piisav tõestanud ja dokumenteeritud materjal, et võtta vastutusele kriminaalid kes on riigi kaaperdanud ja lõpetada see kuritegevus demokraatia silid alla riigis kus kunagi pole demokraatlike valimisi toimunud. See pole enam nali te kärvate kõik rentslis kui see asi kohe piiri ei saa. Kas maailma arem rahvus suudab mõelda peaga üks kord oma ajaloo jooksul. Tegemist ei ole mingi pööramise ega mille iganes tilluiluga mis jälle riiki vigastab vaid seaduste kehtima hakkamisega mille täitmist on kgb töötajad ja nende puudlid kenasti suutnud Eestis takistada vargariigile omaselt mis on varaste tehtud. Riik on pankrotis ja plaani pole selle eest on vastutav Aksiis Andrus Ansip temaga on vastav leping sõlmitud millele ta on allakirjutanud ja vastutuse võtnud. Nüüd tuleb seda kanda.

Lugeja vaeva vähendamiseks on järgnevalt anonüümse kommentaari kõige olulisem osa sisutihendusena välja toodud:

„… Selge on see, et asjad lähevad väga halvaks veel sest “riik” ja Swedpank üritavad täna pankrotistada nii palju firmasid kui vähegi võimalik. Riik tegeleb mingite stardipakettidega samal ajal kui veel elus olevad 10-20sed firmad lähevad kolinal täna põhja sest neid kulusid mida see riik tekitab pole võimalik kellelgi tasuda selle surve all kus iga päev teatab mõni 10+a partner, et paraku ei ole me võimelised enam teile arveid tasuma sest kas on riik arved tühjaks tõmmanud või on pank otsustanud, et nüüd ta tahab kohe saada kõik oma võlad kätte /-/ 2010 saab olema totaalne agoonia ja suveks saab ilmselt näha Eestis ka midagi radikaalset juba sest mingit lahendust täna ei ole enam kuna riiki pole võimeline mitte ükski elu aeg dotatsioonide ja varastamisel elanud komukriminaal juhtima. /-/ Seega tuleks see jama lõpetada ja keelustada sellisel kujul kuna see on kurnanud riigi lõpuni täieliku pankroti ja selge ning vääramatu on täna juba see, et pensionide väljamaksed tuleb peatada üsna pea. 200 ettevõtet pankrotistub nädalas Eestis. 2500 inimest lastakse lahti nädalas seniks veel kuni on mida põhja lasta. See on piisav tõestanud ja dokumenteeritud materjal, et võtta vastutusele kriminaalid kes on riigi kaaperdanud ja lõpetada see kuritegevus demokraatia silid alla riigis kus kunagi pole demokraatlike valimisi toimunud. See pole enam nali te kärvate kõik rentslis kui see asi kohe piiri ei saa. Kas maailma arem rahvus suudab mõelda peaga üks kord oma ajaloo jooksul. … „

Edu anonüümsele kommentaatorile!

EIP teabetoimkond

685 total views, 3 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>