Eesti Iseseisvuspartei pressiavaldus Eesti Vabariigi 92. sünnipäeva puhul

I OLUKORD

 1. Eesti on de fakto föderatiivse Euroopa Liidu liiduvabariik. De juure on Eesti 1992. a. rahvahääletusega kehtestatud iseseisev rahvusriik, mis aga 2009. aasta 4. novembril okupeeriti Euroopa Liidu poolt (vt EIP pressiavaldust 05.11.2009).
 2. Ent Eesti riigi okupeeritus Euroopa Liidu nimelise liitriigi poolt pole halvim asi, vaid selleks on EL ja Venemaa poolt ühiselt käivitatud majanduslik agressioon Eesti vastu eesmärgiga hävitada eesti rahva riiklusvõime, mille kaudu likvideeruks Eesti riik, eesti rahvas saaks assimileeritud, territoorium üle võetud.
 3. Kõik väited, et Eestis on valitsemiskriis, on valed/ekslikud, Eesti riigireeturitest riigikoguparteid realiseerivad väga stiilipuhtalt EL keskvõimu poolt nendele pandud kohustusi: hävitada riik ja rahvas. Seega: eesti rahva riiklusvõime allesjäämine ja riigi ellujäämine poleks endastmõistetavused, vaid pigem ime.

II MAJANDUSLAHEND

 1. 2007. a. riigkoguvalimistel deklareeris Eesti Iseseisvuspartei oma esimehe suu läbi ETV valimisstuudio otsesaates, et mingit majandusedu ei ole, et nn majandusime on vaid laenurahadel kinnisvaramull, et SKP küljest kukub mulli lõhkedes 1/3 selle mahust, ning ees ootab majanduslik ja sotsiaalne kaos. Kõik on läinud ja läheb nii nagu prognoositud. Ent käesolev olukord pole veel kaugeltki kaos, majanduslanguse põhi on alles kaugel ees.
 2. EIP lähtub eeldusest, et kuni 2011. a. valimisteni pole olukord veel pöördumatu, et uute poliitiliste jõudude pääs Riigikokku võib muuta asjade käiku. Lisaks poliitilistele muudatustele on ellujäämiseks vältimatult vajalikud ka majanduslikud meetmed. Neist kõige olulisemad on:
 3. a) tuleb üle minna rahvusriiklikule protektsionistlikule majandusmallile;
 4. b) tuleb taastada rahvuslik pangandus;
 5. c) tuleb välja lülitada kõikjalt nn sõltumatud väliseksperdid, sest konkurentsimajanduses sellised tegelasi ei ole olemaski, ega saagi põhimõtteliselt olla, on olemas vaid välisriikide majandusagendid.

III POLIITILINE LAHEND

 1. Ellujäämisvõitluses on vältimatult vajalik tõrjuda võimult välishuvide käsilased, riigireeturparteid ning asendada üksnes Eesti huvisid kaitsvate erakondadega.
 2. Hetkel on selliseid parteisid ainult üks: Eesti Iseseisvuspartei. Eesti ellujäämisest huvitatud jõud ja isikud peaksid koonduma Eesti Iseseisvusparteisse/selle ümber. See on üks võiduvõti.
 3. Kuid eelmine pole ainuotsustav. Määravaks saab ka see, kuidas poliitilisel opositsioonil õnnestub tõkestada valimisvõltsingud, rahvale selgeks teha, et e-hääletus on juba oma olemuselt maailma räigeim valimisvõltsing, demokraatlike valimiste likvideerimine, rahva tahte üle mõnitamine.
 4. EIP alustab oma valimiskampaaniat maikuus

KOKKUVÕTE

Mitte keegi, mitte kunagi ei saa öelda, et keegi ei näinud olukorda adekvaatselt, mitte keegi ei näidanud väljapääsu riigi ja rahva ellujäämiseks. Ei saa öelda sellepärast, et Eesti Iseseisvuspartei on käesoleva avaldusega seda kõike järjekordselt teinud.

Eesti Iseseisvuspartei

23.02.2010

Saadetud: riigikogu@riigikogu.ee, bns@bns.ee, err@err.ee, delfi@delfi.ee, online@epl.ee, online@ohtuleht.ee, online@postimees.ee, uudised@kanal2.ee, uudised@tv3.ee,

978 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>