Pressiavaldus: Tartu rahu võimaldab omariiklust, aga ei saa tõkestada rahva enesetappu

Eesti rahvas on korda saatnud ühe kangelasteo: võitnud Vabadussõja.

Kuid eesti rahvas on teinud mitu saatuslikku viga:

- lasknud end meelitada föderatiivse Euroopa Liidu koosseisu liikmesriigi staatuses;

- lasknud ratifitseerida EL föderatsiooni konstitutsiooni, millele on pandud silmakirjalikult nimeks Lissaboni leping;

- lasknud end meelitada surmavasse võlalõksu, mille seadsid üles riigikogu, valitsus ja statistikaamet;

- lasknud hävitada rahvusliku majanduse.

Rahvas on lasknud, aga kes on sundinud? Need on: riigikogu, president, valitsus, statistikaamet ja kõik kuus riigikoguparteid. Nende sihiteadlik tegevus viis selleni, et suudeti korda saata riigiõiguslik riigireetmine: EV Põhiseadus ei kehti enam, sest föderatiivse Euroopa Liidu õigus on ülimuslik Eesti territooriumil. Liidulepingute ratifitseerimisega saavutati see, et Eesti riigiõiguslik staatus vastab täies ulatuses liitriigi liikmesriigi omale.

Riigikogu, valitsus ja statistikaamet pressisid ning rahvas võimaldas seda, et tänaseks on rahvas kursil, kus riiklusvõime majanduskollapsi läbi kustub vääramatult orienteerivalt 1,5-2 aasta sees.

Asjaosalised loodavad, et riigireetmine, omariikluse lõpetamine ja Eesti üleandmine toimub näiliselt loomuliku protsessina, et püüdsime parimat, kuid olukord enamat ei võimaldanud. Nende lootused ei täitu. EIP kümme aastat kestnud hoiatused, soovitused nõudmised … ei kao tuulde, kõik talletub ajalukku ja asjaosalised ei pääse sellest, et ühel päeval nad vastutavad oma tegeude eest. Juhul kui kõik jätkub selliselt nagu praegu. Samuti tõestab nii EIP kui ka lähiajalugu, et midagi juhuslikku ei ole, toimub omariikluse likvideerimise tellimuslik täitmine.

Järgmised riigikogu valimised on eesti rahva tõetund – kas riigirahvusena või aborigeenina oma kodumaal. Tartu rahu võimaldab esimest, kuid ei saa tõkestada teist – juhul kui rahvas nii soovib.

Eesti Iseseisvuspartei soovib, et rahvas viimasel hetkel mõistaks, et riiki ei saa lasta juhtima riigireetureid.

Eesti Iseseisvuspartei vanematekogu

01.02.2010

1,201 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>