Kahetsusväärne juhtum

 

Tänase Delfi arvamusrubriigist võib lugeda Margus Lepa artiklit: „Mida teha tööpuudusega?“ Kahjuks autor lähtub kirjutises valest eeldusest, et tööpuudus ja majanduslangus oleksid justnagu kuidagi seotud puudujääkidega teadmistes, võimalustes, oskustes. Selline eeldus on viga, sest kõik halb tuleneb üksnes vaid tahtmatusest. Rahvusliku majanduse juurtega hävitamine ja võimalikult kõrge tööpuudus ongi valitsejate eesmärk.

Autor jätab arvestamata, et Eesti riik on Euroopa föderatsiooni poolt okupeeritud riik, eriti dominantselt on seda majandus. Rahvusliku majanduse hävitamine on eesmärgistatud aga eesti rahva omariiklusvõime hävitamiseks, sedakaudu Eesti territooriumi väljakiskumiseks eesti rahva omandist.

Autor ei arvesta, et majanduslangus ei tekkinud tühjast, tööpuudus tootmise nõrkusest, vaid kõik see on sihiteadlikult saavutatud riigikogu ja valitsuse poolt kinnisvaramulli väga täpselt eesmärgistatult ülespuhumisega valeväite abil, et Eesti majandus kasvas aastatel 2003-2007. Majandus varises ja variseb edasi üksnes seetõttu, et riigikogu ja valitsus kõikeväljapanevalt uputasid ühiskonda võlgadesse ja likvideerisid tootmist asendades selle mittetootliku kinnisvaraehitusega laenurahadel.

Autor jätab tähelepanuta ka selle, et euroraha eufooria on kinnisvarmulli ülespuhumise loogiline jätk eesmärgistusega viia majandus peale 2011 valimisi seisu, kus rahvas paluks põlvili, et teda päästetaks näljast ning võetaks „kunstlikule toitmisele“ ja seda pärisorjastatud ja aborigeniseeritud põlisrahvana oma kodumaal.

On kahetsusväärne, et Margus Lepa, kel terav mõistus, on liitunud sugerantide armeega, nendega, kes päevast päeva ilmutavad salakavalat teatraalset võltshoolivust probleemide „lahendamisel“ justnagu eesti rahva ja riigi heaks. On liitunud sussaaninite armeega, nendega, kes väidavad, et kui sümptoome ikka eriti hästi ravida, siis saab haigusest jagu küll.

EIP teabetoimkond

1,137 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81