Üleskutse: osale 26. novembril Tartus toimuval meeleavaldusel!

Eesti Iseseisvuspartei peab oluliseks traditsioonilise peremudeli väärtustamist, sest tegu on ühiskonna kõige olulisema alustalaga.

Meile on täiesti vastuvõetamatu pederastide avalik tegevus, mis on sihiteadlikult suunatud traditsiooniliste pereväärtuste ja väljakujunenud üldiste moraalinormide õõnestamisele ja hävitamisele.

Pederastid võivad oma väärastunud mõttemaailma propageerida oma kinnistes klubides, või elada selle järgi oma kodudes “kapis”. Kuid avalikus elus ei saa olla lubatud pederastidele nende demoraliseerivate ideede propageerimine.

Pederastid ei saa loomulikul teel järglasi ja seetõttu on tegu evolutsiooniliselt teelt hälbinud isikutega. Arvestades Eesti niigi negatiivset demograafilist olukorda on iga pederast täiendav löök Eesti iibele.

Seetõttu kutsub Eesti Iseseisvuspartei oma poolehoidjaid üles osalema neljapäeval 26. novembril kell 18 Tartus Raekoja platsil toimuval meeleavaldusel “Traditsioonilise pere poolt”.

Eesti Iseseisvuspartei

1,109 total views, 2 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>