Taani plaan: igale kohanemisvõimetule muulasele lahkumise eest 13 500 eurot

 

Taani valitsus kümnekordistab oma kodumaale naasvate muulaste toetussummat, teatas 10. novembril 2009 Ungari rahvuslaste mõjukaim internetiportaal „Kuruc“.

Kodumaale naasjad saavad uue kava kohaselt toetust peaaegu 13 500 eurot inimese kohta, selgus päev varem parlamendiringkondadest pärit andmetest.

„See raha läheb neile, kes ei taha või ei suuda Taani ühiskonnas kohaneda,“ ütles ajakirjandusele üks suurima opositsioonierakonna, Taani Rahvapartei parlamendisaadik.

(Oluline taustateave: Taani rahvuslaste mõjukaim poliitjõud, Taani Rahvapartei ei kuulu küll valitsusse, kuid on sellele vaatamata võtmetähtsusega, sest parempoolsetest ja liberaalidest koosnev vähemusvalitsus püsib võimul just rahvaparteilaste toetuse tõttu.)

Taani pagulas-, sisserände- ja integratsiooniministeeriumi andmetel on alates sisserändereeglite karmistamisest 1997. aastal saabunud riiki 2524 sisserändajat. Enamus neist on pärit kas Iraagist, Iraanist, Liibanonist, Somaaliast, Türgist või endisest Jugoslaaviast.

Taani 5,5-miljonilisest elanikkonnast moodustavad muulased 7,3 protsenti.

 

Tõnu Kalvet

Allikas: Kuruc

997 total views, 5 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81