EIP: Homme on nende päev, kes oma häält e- või eelhääletusel võimuparteidele vabakasutamiseks ära ei kinkinud

Vabad, demokraatlikud, võltsimiskindlad valimised korraldatakse kohustuslikult vaatlejakesksetena, st et hääle liikumine peab olema vaatlejate poolt katkematult füüsiliselt jälgitav. Korrakski ei tohi tekkida olukorda, kus võõras tahe võiks hääletajate tahet väärata võltsingute abil. Sellisele nõudele suudavad vastata üksnes valimised valimistepäeval valimisjaoskondades, valimissedeli täitmisega eraldatud valimiskabiinides, valimiskastidega, mis on valimiste ajal segamatult vaadeldavad ja nende liikumine ning häältelugemine peab olema samuti takistusteta vaadeldav.

Elektroonilist hääletusviisi pole isegi teoreetiliselt võimalik muuta võltsimiskindlaks, seepärast ükski riik peale Eesti seda ei kasutagi. Ka eelhääletus pole vaatlejate poolt praktiliselt jälgitav.

On kurb, et 236 386 valijat ei ole suutnud mõista seda lihtsat tõde ja heitis oma hääle e- ning eelhääletades võimuparteide võltsingute meelevalla alla: tehke minu häälega nii nagu ise soovite. Ja nad teevadki ning seeläbi kaotab EIP palju hääli.

Seda enam tuleb kõikidel Eesti Iseseisvuspartei toetajatel minna valima valimiste päeval. Erilist kahustetundlikkust ootame poolehoidjatelt Pärnu linnas, sest sinna olema koondanud oma põhitähelepanu ja ka vaaatlejad on meie poolt kohal.

Mida öelda innustuseks valijatele kaasa? Olgu selleks laenatud tundmatu kommentaatori sõnad Pärnu Postimehest Sven Sildniku 16.10.2009 seisukohavõtu „IRL-il on peenike pihus“ kommentaariumist. Märksõna alla „lahendused“ ta kirjutab:

„Iga eestlane peaks oma soovides ja tegudes lähtuma põhimõttest “Eesti jäägu Eestiks” (ehk eestlased olgu oma riigi ja maavarade peremehed) – kahjuks tegutsevad kõik Riigikogus esindatud parteid risti vastupidisel teel.
1) Kesikud esindavad avalikult Venemaa huve ja muudaks Eesti mingiks Venemaa kubermanguks – nii ei jääks Eesti Eestiks.
2) Reform ja IRL esindavad lääne huve ja muudavad Eesti varatuks võlaorjuses olevaks riigiks (Telekomi müük ja peatselt järgnev Eesti Energia müük) – nii ei jääks Eesti Eestiks.
3) Rohelised tambiks eestlased mutta oma rohelise maksu terroriga – nii ei jääks Eesti Eestiks.
4) Sotsid tambiks eestlased mutta oma maksutõusu terroriga, ning ujutaks Eesti üle arengumaadest pärit majanduspõgenikega – nii ei jääks Eesti Eestiks.
5) Samasse Pärnu fiktiivkorterisse sissekirjutatud libarahvuslased Helme ja Madisson saadeti Pärnusse vaid Iseseisvuspartei valimiskünnist hävitama.
Nii nagu EW alustalaks olev Iseseisvusmanifest loeti esmalt ette just 23. veebruaril 1918 Pärnus (päev hiljem Tallinnas ja Tartus) – nii saab ka Eesti puhastumine alguse Pärnu linna KOV valimistest läbi Eesti Iseseisvuspartei võidu.“

Eesti Iseseisvuspartei juhatus paremini öelda ei oskaks. Edu meile kõigile. Võit on võimalik kui rahvas ärkab!

Eesti Iseseisvuspartei

17.10.2009

1,090 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>