Eesti Iseseisvuspartei ei ühine IRL üleskutsega

Isamaa ja Respublica Liit esitas 14.10.2009 üleskutse Pärnu linna volikokku kandideerivatele jõududele ja kordas seda üleskutset 14.10.2009, et need liituksid IRL algatusega moodustada Pärnus uus linnavalitsus toetudes põhimõttele, et lõpetada poliitiline ringkäendus. Avaldusega on tänaseks liitunud juba mitmed poliitilised jõud Pärnus.

Seepärast EIP tuletab kõikidele meelde, et poliitiline ringkäendus valitseb kogu Eestis, igas eluvaldkonnas. Selle sisseviimisega tegi algust just Isamaa/Isamaaliit/IRL, just sellel parteil lasub peasüü tekkinud olukorras. Nüüd IRL hüüab pateetiliselt, et lõpetagem poliitiline ringkäendus! Aga see on ju varga karje, et võtke varas kinni!

Eesti Iseseisvuspartei ei hakka koos varagaga vargaid püüdma. Me hoopis loome Pärnu linna volikogu EIP liikmete kaudu Pärnu volikogu juures ringkäenduse uurimise komisjoni, mis tegeleks mitte ainult ringkäendusega Pärnus, vaid kogu Eestis ja seda eelkõige riigikoguparteide osas ning nendest johtuvalt. Analüüsi eesmärgiks muutub ringkäenduse tekke ja toimemehhanismi väljaselgitamine Eestis tervikuna ja seda ennekõike riigikoguparteide tasandil. Esimeses järjekorras jääb löögi alla aga see, kes karjub, et võtke varas kinni. See peaks olema endastmõistetav.

Vello Leito

Eesti Iseseisvuspartei esimees

1,101 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>