Üleskutse Eesti riigist ja rahvast lugupidavatele linnakodanikele

 

Lugupeetud rahvuskaaslased ja tallinlased!
Kas teieni on jõudnud masendav tõsiasi, et Eesti Vabariigi pealinna valitsevad tegelikult okupatsioonikolonistid, kes on suuremalt osalt vaenuliku võõrriigi kodanikud ja et praeguse KOV valimisseaduse kehtimisel ning senise olukorra jätkumisel pole eestlastel oma pealinnas enam kunagi võimu juurde asja?
Seda protsessi nimetatakse “härrasrahva” tagasitulekuks ehk revanšiks, mille me oleme ise oma seaduste ja lambameelsusega sepistanud!
Varsti olemegi maarahvas tagasi (nagu kunagi meid nimetati) ja nokitseme vaikselt omaette kuskil depressiivsetes väikelinnades ja ääremaade taludes.
Selles olukorras on – korrumpeerunud poliitjõudude jaoks – ainus võimalus valitsemises osaleda neokollaboratsionism okupatsioonikolonistidega, aga see lahendus ei anna ka mingeid garantiisid võimu reaalseks teostamiseks, vaid tagab ainult kannupoisi rolli!
Seni pole sel teemal ühtegi mõtteavaldust kuulda olnud, pahameele ilmutamisest rääkimata.
Käiakse nagu kass umber palava pudru, ”jahutakse” ikka teise- ja kolmandajärgulistest probleemidest, aga seda, karmi ja sisulist tõde ei julge keegi isegi läbi lillede puudutada.
Kui te olete sellega rahul, siis muidugi. Aga sel juhul pole mõtet rääkida ka Eesti Vabariigist, kui selle pealinna valitseb sisuliselt Venemaa – läbi oma rahvuskaaslaste ja kodanike.
Mõelge ja tehke järeldusi. Valimised pole enam kaugel.
Eestimeelne tallinlane!
Lõpeta okupantide võim me pealinnas – KÕIK VALIMA!

Jüri Böhm,

kandidaat nr. 811,

valimisliidu „Alternatiiv“ esinumber Haaberstis

679 total views, 2 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81