Pressiavaldus: Eesti Iseseisvuspartei kolme riigikoguerakonna avalduse kohta maksuküsimuses

EIP deklareerib, et 05.08.2009 avalikkuse ette jõudnud teave kolme erakonna ühisdokumendi kohta maksutüli asjus viitab ühemõtteliselt sellele, et võimuparteide poolt Eesti majanduse sihiteadliku hävitamise eest tahetakse vastutus veeretada teiste kaela.

Eesti Iseseisvuspartei on alates 21. augustist 2006 pidevalt, faktoloogiliselt täpselt, prognostiliselt selgeltnägelikult esitanud Eesti majanduspoliitilised vead, praeguse poliitika lõppemise majanduskollapsiga, mille tagajärjel „SKP küljest „kukub ära“ 1/3 selle mahust, mis lõpeb majandusliku ja sotsiaalse kaosega Eestis“ (EIP esimees 2007.a. valimisväitluses Eesti Televisioonis). 2006. aasta lõpus avaldas EIP esimees kuueoasalise analüütilise kirjutise (SI portaalis ja EIP koduleheküljel) mida analüüsis Eesti Pank ja leidis kõik õige olevat ning hindas Vello Leito oma kõige suurimaks vaenlaseks, sest tema kirjutis sundis Eesti Panka otsima õigustusi (väide toetub saatejuhi sõnadele 2007.a. valimisväitluse otsesaates Vikerraadios).

Mitte midagi, mis Eesti majanduses toimub, pole üllatus. Kolme erakonna (Reformierakond, IRL ja Rohelised) poolt 05.08.2009 avalikkuse ette jõudnud ühisdokument on oma väidetes külmalt kalkuleeritud vale. Eesti majanduskollpsit pole enam võimalik vältida. Ainuke lahend Eesti omariikluse päästmiseks on erakorralised valimised hiljemalt 2010.a. kevadel ja Eesti Iseseisvuspartei tõusmine Riigikokku, et rakendada need kardinaalsed muudatused majanduspoliitikas, mis meie programmiliste dokumentidega on sätestatud.

EIP edukus oleks tagatud ainuüksi seeläbi kui ERR täidaks temale kui riigimeediale lasuvad kohustused, sealjuures tühistaks riigikoguvälistele parteidele kehtestatud eetrikeelu (näiteks sarnastes saadetes nagu Foorum) ja valimiskampaania ajal kohtleks kõiki parteisid ilma poliitilise diskrimineerimiseta, st et loobuks olemast Reformierakonna poliitiline häälekandja.

Tuletame järjekordselt meelde sedagi, et Eesti majanduspoliitika on riigikoguparteide poolt külmavereliselt elluviidav Eesti omariikluse kustutamine välishuvides. Tegemist on sihiteadliku riigireetmisega.

Eesti Iseseisvuspartei

05.08.2009

1,086 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>