Eesti Iseseisvuspartei avaldus erakonna liikme Talis Kitsingu ootamatu surma puhul

Eesti Iseseisvuspartei avaldab südamlikku kaastunnet oma varalahkunud liikme, 33-aastase Talis Kitsingu (28.03.1976 – 23.07.2009) lähedastele.

Eesti Iseseisvuspartei ühe liikme, Talis Kitsingu ootamatu surm oli üheaegselt vapustav ja hoiatav.

Vapustav seetõttu, et EIP-ga tänavu juunis liitunud Kitsing oli mees oma parimates aastates ja täis tegutsemistahet – nii, nagu kolmel võitlusspordialal (poks, karate, kick-poks) tippseltskonda jõudnud spordimehele iseloomulik.

Hoiatav seetõttu, et tekitab paratamatult mulje: kui võimuerakonna võrdlemisi tuntud liige lahkub sealt ust seljataga kinni lüües, astub “valesse” erakonda ning asub seda innukalt laiendama ja tugevdama, siis ei pruugi “sõnakuulmatu” nii-öelda korralekutsumine kujuneda kaugeltki pehmekäeliseks.

Mustamäe Halduskogusse kuuluv Talis Kitsing lahkus 2009. aasta juunis Reformierakonnast ning leidis endale parima eneseteostuspaiga EIP-s. Tal oli hulgaliselt häid ideid, kuidas EIP-d senisest märksa tugevamaks ja tõhusamaks muuta ning ta asus neid innuga ellu viima. Juuni lõpus, juuli alguses sai ta üle ka masendusest, mis oli teda tabanud kohe pärast parteivahetusega kaasnenud töökohakaotust (lahkunu enese sõnul: vallandamist). Juulis leidis ta tööd oma lemmikerialal ning pealegi kodulinnaosas – Mustamäel. Ülemus suhtus temasse hästi, töökaaslased niisamuti.

Talis Kitsingul olid suured plaanid, kuidas anda võimuparteidele esimene kõva lahing juba 2009. aasta sügisel toimuvatel kohalikel valimistel. Ta töötas välja valimisstrateegia ning asus oma laiaulatuslikke sidemeid kasutades EIP-le uusi liikmeid ja toetajaid tooma, samuti valmistas käivitama edutoovat tööd noortega.

Eesti iseseisvuslaste, üldse eesti rahva suurimaks vaenlaseks pidas Talis Kitsing Reformierakonda, kuna see partei olevat hoolimatu nii tavainimeste kui ka oma realiikmete suhtes.

Eeltoodust tulenevalt julgeb EIP kindlalt väita, et meie hulgast 33-aastaselt lahkunud Talis Kitsingu surm EI OLNUD enesetapp. Tegemist võis olla ka poliitmõrvaga. Vajadusel algatab EIP ses küsimuses kriminaalasja.

Eesti Iseseisvuspartei juhatus
Tallinnas, 24. juulil 2009.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Talis_Kitsing

962 total views, 2 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81