Eesti Iseseisvuspartei pressiavaldus, 05.06.2009: Valimine teenib Eesti riigi reeturite huve

Oma 2003.a. 15. aprilli vastuses EIP kirjalikule päringule keeldus õiguskantsler defineerimast, mis on liitriik ja mis on riikide liit. Ta vastas, et liitriigi ja riikide liidu legaaldefinitsiooni Eesti riigil pole ja üksnes vihjas rahvusvahelise õiguse definitsioonile. Et legaaldefinitsiooni puudumisel rakendub automaatselt rahvusvaheline õigus, seda teadsime isegi. Rahvusvaheline õigus defineerib liitriigi (=riigi) olemasolu nelja tunnuse üheaegse esinemise alusel. Tegemist on liitriigiga kui kooslusel on:

  1. ühine territoorium;

  2. ühine kodanikkond;

  3. ühine ülimuslik õigus;

  4. ühisel ülimuslikul õigusel kompetentsi kompetents.

Kõik neli tunnust on Euroopa Liidu puhul täidetud (4. tunnus sui generis vormis) ja kaks viimast tunnust on praktikas (vajadusel Euroopa Kohtu kaudu) ka korduvalt rakendatud.

Niisiis on Euroopa Liit liitriik ehk riik. Asjaolu, et Riigikogu on korda saatnud riigiõigusliku kuriteo ja jätnud kinnitamata liitriigi ja riikide liidu legaaldefinitsioonid, see võimaldas Riigikogul eesti rahva ära petta, tekitada inimestes valearusaam, justnagu oleks Euroopa Liit suveräänsete ja iseseisvate riikide liit. Veelkord: Euroopa Liit on nii de facto kui de jure liitriik ehk riik ja Eesti on liitriigi liiduvabariik.

EV Põhiseadus aga ei võimalda mitte mingil moel ühinemist liitriigi koosseisu ja ometi on Riigikogu ja Valitsus selle ära teinud, st on toime pannud riigireetmise riigiõigusliku kuriteo kaudu.

Seega on Euroopa Liit meie riigireeturite süül meid okupeeriv liitriik. Euroopa Parlament on meid okupeeriva liitriigi organ. Valija, osaledes EP valimistel, toetab oma teoga riigireeturite tegevust andes sellele moraalset legitiimsust.

Kuna Euroopa Parlamenti ei kandideeri ühtki parteid ega üksikkandidaati, kes oleksid truuks jäänud EV Põhiseadusele – kõik nad on eurookupatsiooni legaalseks tunnistanud – siis pole valimistel võimalik kedagi valida nii, et ei toetaks sellega riigireetureid.

Valijad! ärge võtke endale riigireeturite käsilase süükoormat, ärge osalege valimistel! Või kui, siis rikkuge valimissedel kirjutades sellele: Eesti peab Euroopa Liidust välja astuma, iseseisvusele pole alternatiivi!

Eesti peab EL-st välja astuma paljudel põhjustel kuid esmajärjekorras sellepärast, et see on omariikluse taastamise ainus tee, on ainuke tee eesti rahva aborigeniseerimise vältimiseks. Sest Venemaa tuleb Euroopa ühiskodu projekti kaudu tagasi: kahe föderaalriigi – Venemaa ja Euroopa Liidu – liitumise läbi lähiaastatel.

Eesti Iseseisvuspartei

05.06.2009

1,071 total views, 2 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>