Vello Leito: Koloss, millel pole isegi mitte savist jalgu, südametunnistusest rääkimata

Iseseisvuslased, pidage meeles need nimed:

Eesti Kristlikud Demokraadid,

Eesti Memento Liit,

Eesti Omanike Keskliit,

Eesti Rahvuslik Liikumine,

Eesti Reservohvitseride Kogu,

Eesti Vabadusvõitlejate Liit,

Eesti Vigastatud Sõjameeste Ühing,

Endiste Poliitvangide Liit,

Endiste Õpilasvabadusvõitlejate Liit,

Isamaa ja Res Publica Liit,

Kindral Johan Laidoneri Selts,

Põllumeeste Kogu,

Soomepoiste Pärimusühing,

Soome Sõjaveteranide Eesti Ühing,

Tartu Rahu Põlistamise Selts.

Kõik need kokku moodutavad Eesti Demokraatlik-Rahvuslike Jõudude Koostöökoja, juriidilise isiku (?), mis leiab, et Eesti Rahvusringhääling õõnestab Eestis demokraatiat Euroopa Parlamendi valimiste-eelse väitluse korraldamisel (vt nende 14. 05. 2009 pöördumine).

EDRJ Koostöökoda, koloss, mil pole isegi savist jalgu, südametunnistusest rääkimata, jätab tähelepanu alt välja selle kõige olulisema, et Eesti riigis ei saagi olla demokraatiat, sest Eesti riiki ei ole 2004 asta 1. maist saadik olemas, vaid on Euroopa Liidu liikmesriik Eesti, liiduvabariik, mille territooriumil on ülimuslikuks Euroopa õigus, seega on kehtetu EV Põhiseadus. Neid häirib samuti see, et ERR tegevus õõnestab Euroopa Parlamendi valimisprotsessi legitiimsust. Seega tunnistab Koostöökoda ka sedakaudu Euroopa Parlamendi legitiimseks Eesti territooriumil.

Seega siis Koostöökoja-nimelisel kolossil jätkub isekat himu võidelda võimu pärast Euroopa Liidu nimelise liitriigi (=riigi) kõrgeimas valitavas organis. Olgu nii, sest kõik Koostöökoja liikmed on tunnistanud Eesti kuulumise EL-i legitiimseks/jätnud deklareerimata selle mittelegitiimsuse, seega lahti öelnud Eesti omariiklusest, misläbi neil on õigus võidelda võimu eest ülimusliku võõrvõimu organites.

See on olnud nende otsus, jäägu sedapuhuku ja siinkohal sellega nii nagu on. Ent mina, kes ma ei ole tunnustanud Eesti liitmist legitiimseks, vaid tõendan selle EV Põhiseaduse vastaseks teoks, pean oma kohuseks ja privilegeeritud õiguseks mõnitada Koostöökoja üle.

Nad võitlevad võimu pärast üksnes valimispropaganda faasis. Seega neil puudub mitte ainult südametunnistus ja lojaalsus vaid ka tarkus. Nad ei saa aru (?), et valimistulemused vormistatakse valimisvõltsingute kaudu valimiste ajal ja valimistulemuste võltsimise kaudu riigikoguparteide poolt segamatult ja ülbelt niisugusteks nagu see neile meeldib. Sealjuures ühe „koostöökoja“ liikme poolt, topeltmängur Isamaa ja Res Publica poolt. Kas nad pole endale ikka veel selgeks teinud, kuidas võltsiti kvalitatiivsel määral euroreferendum ja eelmised eurovalimised.

Koostöökoda peaks võltsingutega seonduva endale kiiresti selgeks tegema. Alustada võiksid nad aga treeningu huvides kõige lihtsamast: ultimaatumist Riigikogule, et kuni pole tühistatud e-valimisvõimalus kui põhimõtteliselt seadusevastane (vt 21.02.2009 artiklit: „EIP esimehe vastus Lass24.ee reporteri päringule e-valimiste küsimuses“), Koostöökogu tõkestab poliitiliste aktsioonidega valimiste toimumise. Kogu väidetavalt 25 000 liikmeline massiivsus peaks ju seda võimaldama.

E-valimiste keelustamisest Koostöökoja poliitilise tegevuse tulemusena oleks Eesti Iseseisvuspartei isegi väga huvitatud, sest see avaks EIP-le paremad võimalused kohalikel valimistel/erakorralistel Eesti kui liikmesriigi kõrgeima tasandi kohalikel valimistel – Riigikogu valimistel. Sest valimisvõltsingute tõkestamine e-valimistel ei ole põhimõtteliselt võimalik. Just sellepärast ongi Venemaa maailmas ainuke riik, mis Eesti eeskujul rakendab e-valimisi. Teistes riikides on nende riikide n.-ö koostöökojad suutnud e-valimised tõkestada.

Vello Leito

15.05.2009

1,037 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>