Vello Leito: Kuidas on Urmas Roosimägi seotud geopoliitikaga?

Mis viimasel 20. aastal Eestis on toimunud, toimub ja hakkab toimuma, selles osas on ebaselgust veel vähe järgi jäänud. Kõik, mis on toimunud, olen läbi analüüsinud ja paberile pannud, tõestanud või tõdenud, seepärast olgu sissejuhatuseks vaid lihtne lotelu:

  1. NSVL ei lagunenud ega likvideeritud, vaid reorganiseeriti Euroopa ühiskoduks – Venemaa ja Euroopa ühisimpeeriumiks (ühinemine toimub lähiaastatel, Medvedevi sõnade järgi 2-3 aasta pärast).
  2. Eesti ei taasiseseisvunud vaid meie keskne juhtimine reorganiseeriti, viimane toimub nüüd Moskvast Brüsseli kaudu.
  3. Eestile ei ole ette nähtud liitriigis liiduvabariigi staatust, vaid multinatsionaalse arengupiirkonna staatus, sealjuures osaliselt geopoliitilise vaheruumi funktsioonis. Tuleb teadmiseks võtta, et Eestis põhimõttelisel tasandil toimuv on alati geopoliitilise taustaga.
  4. Et kõik sünniks formaalselt vabatahtlikult, siis pandi Eesti end vabaks laulma, astuma vabatahtlikult ELiitu, vabatahtlikult hävitama oma rahvuslik majandus ja ära andma pankadele vabatahtlikult (lähiajal) 146 000 eluaset koos omanike vabatahtliku pangaorjusega.
  5. On käivitatud uus “laulev” (=häälutav) revolutsioon Eesti viimiseks “vabatahtlikult” omavalitsusliku piirkonna staatusesse.
  6. Ees seisab sotsiaalse muutmise etapp: võlalõksu aetud inimeste (“kommunismi lagundajate” / “majandusime loojate” eneseuhkusest pakatavate primitiivide) toomine uude sotsiaalsesse seisundisse – omandita orjadeks.

Just selle viimase etapiga on seotud kaudselt ka Urmas Roosimägi. Tema kohta kirjutatud punaarmee teenistuslikus iseloomustuses on kirjas: “Omab kõige kohta oma arvamust ja seda kaitstes võib raksu minna ükskõik kellega”. See seletab toimunu osaliselt. Täieliku selguse saame siis kui võtame arvesse, et Roosimägi on seni olnud täielik primitiiv geopoliitikas. Ta pole mõistnud, et Eesti kaitsejõud ja sõjalise kaitsmise temaatika ja praktika on olnud näitemäng vaid. Kohe kui ta aru saab, et Eesti kaitsejõude pole ega tule, et ta on olnud üksnes Eesti iseseisvusmüüdi pime ohver, siis olukord võib muutuda – temast võib saada inimene, kel saab olema uus arvamus ja kes võib minna raksu ükskõik kellega. Tema silmad avanevad peatselt ja see võib saada ohtlikuks Eesti omariikluse hävitamise II etapi edukale kulgemisele.

Kuni eurovalimisteni läheb kõik rahulikult. Kohe seejärel jõustub aga uus töölepinguseadus ja ettevõtjad, kes seni on oodanud vallandamiste ja pankrotiga teevad need ära kui paisu tagant vallandudes. Toimub tööpuuduse plahvatuslik kasv. Mis juhtub siis? Keegi ei tea täpselt kuid igaks juhuks on pärisorjastmise selle etapi võimalikeks üllatusteks ettevalmistumisel 46 miljonit maksnud veekahuri soetatud, kogu nn kaitsejõud on viidud karistusasalga konditsiooni, õpetatakse intensiivselt välja kaitseliitlasi ja resevväelasi rahvarahutuste mahasurumiseks. Mida teeb sellises olukorras Roosimägi. Keegi ei tea, kuid külalolliks tehtud kindral, kes mängutasandi õppekeskuse väljaehitamise eest brigaadikindraliks (!) edutati, võib käituda ikkagi ettearvamatult.

Parem oli neil temaga teha nii, nagu Indrek Kannik tegi: 1. aprillil (kas siin avaldub Kanniku huumorimeel?) reservi ja silmaklappideks brigaadikindrali pagunid. Siis mitte erru vaid reservi!!! Erus olev brigaadikindral võiks endale lubada mida vaid, reservis kindral aga mitte midagi. Seepärast tuligi ta erru saata ennetähtaegselt, et otsustavatel hetketel oleks mees mängust väljas.

Kaastunnet tekitavad need, kes Kannikus näevad vaid nii- ja naasuguseid halbu iseloomujooni, saamata aru, et tegelikult koos trilateraal Ilvese ja 3. põlvkonna punakommunistidega mängib ta külmavereliselt ja targalt geopoliitilist malet Eesti riigi ja rahva pea peale.

Urmas Roosimägi juhtum ehmatas mind. See tõestas veelkord kui ratsionaalsed on Eesti ja iseseisvuse vastased. Eesti Isseisvuspartei kavatseb osaleda eurovalimistel. See tähendab meie väga viletsa finantsvõimekuse täielikult olematuks muutmist tühja euroeputamise peale ja otsustavatel hetketel peale valimisi oleme võimetud erkorraliste valimiste ellukutsumisel osalema.

Täna on selge, et eesti rahvas ei ole veel kottpimedusest väljunud, seetõttu vähene sotsiaalne nõudmine Iseseisvusparteile ei võimalda meil valimiskünnist ületada. Seega: valimistel osalemist tuleb veel korralikult läbikaaluda. EL valimised ei otsusta Eesti saatuse osas midagi, erakonna energia raiskamine enne otsustavaid aegu aga küll.

Vello Leito
19.04.2009

1,135 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81