Urmas Iisop: Nimeväänamisest ja Euroopa “loomulikust liitlasest” – Iisraelist

Juhtusin hiljaaegu lugema internetilehte http://vapsid.weebly.com/, mis käsitles vabadussõjalaste liikumisega seonduvat. Mingil põhjusel kasutati seal üsna eelarvamustevabalt Pätsu-Laidoneri riigipöörajate kliki poolt vabadussõjalastele antud halvustavat epiteeti “vapsid”. See näitab, et juba tol ajal tunti oma poliitiliste vastaste mahategemise kunsti, mis käis läbi nime väänamise. Tuletagem meelde hilisemat natsitamise kampaaniat, milles natsionaalsotsialistliku liikumise nimest kaotati päevapoliitiliselt mittesobiv “sotsialism”.

Kuid naaskem kõnealuse internetilehe juurde.

Põhiliselt võis sealt leida väljavõtteid vabadussõjalaste häälekandjast “Võitlus”, millega enamikul asjasthuvitatutest on olnud siiani võimalik tutvuda Eesti digitaliseeritud ajalehti koondaval saidil http://dea.nlib.ee/. Samuti leidus vapsitaval internetilehel muud selle ajajärgu kohta käivat materjali.

Siis aga avastasin postkastist http://vapsid.weebly.com/postkast1.html , mis pidanuks nagu käsitlema Euroopa tulevikuprobleeme, pretensioonikat pealkirja “Võitlus Euroopa eest käib täie hooga” kandva kirjutise. Väga õige, pealesurutud immigratsiooni, majandusolukorda ja valgete eurooplaste mandumist arvestades peaks nagu käima küll!

Kerisin edasi ja mis ma näen: anonüümse autori artikkel “Iisraeli küsimus”! Oma piiritus naiivsuses lootsin leida sealt kirjutisi, mis käsitleks seda, kuidas kohe pärast Teise maailmasõja lõppu läks lahti Euroopa rahvaste (eriti saksa rahva) kollektiivne ajuloputus, mis oli kavandatud juutide ümber märtrioreooli loomiseks ja eurooplaste kollektiivse süütunde juurutamiseks, et valmistada ette pinnast sionistliku riigi loomiseks.

Ei leidunud sealt ridagi juudisoost sotsiaalteadlaste-ideoloogide panusest Lääne multikultuuristamise teooriasse, ideoloogiasse ja praktikasse, kuigi iga üle keskmise lugemusega inimene teab, et nende roll selles oli ja on praegugi määrav.

Samuti polnud seal ridagi Iisraeli ja ta ookeanitaguse eestkõneleja pealesurutud holokausti-religioonist, Läti rahvuskangelase ja vabadusvõitleja Herberts Cukursi mõrvamisest Iisraeli eriteenistuste käe läbi Uruguais, Karl Linnase väljaandmisest Nõukogude Liidule, Wiesenthali keskuse psühhoterrorist, mis viis hauda Islandil elanud Evald Miksoni, laimukampaaniast Harri Männili vastu ega pidevast sekkumisest Euroopa riikide siseasjusse, mis on läinud koguni nii kaugele, et kusagilt seitsme mäe ja mere tagant kirjutatakse rahvastele ette, keda nad oma langenud sõjakangelaste hulgast tohivad mälestada ja keda mitte.

Selle asemel sai sealt lugeda tohutust ohust, mis ähvardavat Euroopat ja ta “loomulikku liitlast” – Iisraeli – islamiterrorismi läbi. Loomulikult jäeti märkimata selline „pisiasi”, et nii mõnigi “islamiterrorist” on niivõrd lohakas, et ta lahtiunustatud kraenööbi vahelt vilgub vastu taaveti täht. Samuti oli „unustatud” rääkida Mossadi ja Luure Keskagentuuri osast 2001. aasta 11. septembri sündmustes.

Ekslik oleks arvata, et see mu kirjutis on nüüd mingi kaitsekõne Euroopa üle ujutanud, islamimaadest pärit immigrantidele. Kuid nii rassistlik nüüd ka olla ei maksaks, et keskenduda ainult araablastele ja jätta tähelepanu alt täiesti välja need, kes Euroopas vähemalt sama jultunult laiutavad – animistlikud ja kristlikud neegrid ning teised mitteislami usku semiidi ja kasaari suguharud.

Samas torkab silma üks korduma kippuv iseärasus: pärast iga Iisraeli ja ta vasallriikide “terrorismivastast” aktsiooni ujutatakse Euroopa sunniviisil-vabatahtlikult üle järjekordsete kümnete tuhandete võõrast tsivilisatsioonist pärit ja lääne kultuuriruumis enamasti kohanemisvõimetute põgenikega. Praegu on siis sihikul “suurim oht maailmarahule” – Iraan. Vägisi tekib küsimus: kellele on see kasulik?

Mida öelda aga lõpetuseks? Näiteks seda: avaldan lootust kohata juuli lõpus meie juudisoost “loomulikke liitlasi” Sinimägedes Eesti grenaderide mälestuseks pärga asetamas.

Sest mis võiks olla veel loomulikum kui liitlane teise liitlase kangelasi mälestamas?…

Urmas Iisop

04.04.2009

992 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>