Vello Leito: See on lõpu algus

Pean lugu alustama jälle Mart Helmest. Üldsegi mitte sellepärast, et mul tema vastu midagi isiklikku oleks, vaid hoopis teisel põhjusel: Mart Helme on Eesti peatimukaspartei IRL-i fassaadikunstnik, nende ajupesutööstuse tähtis tegija (Tunne Kelami nõunik).

Seni oli tema kompetentsi delegeeritud regionaalne geopoliitiline kood, nn vene hirm: ‘kui teie … , siis Venemaa tuleb tagasi.’ Iseseisvuslaste ja iseseisvusrahvuslaste tõkestamise/eurorahvusluse ja eurodissidentluse demagoogilisse sohu uputamise ülesanne on antud Eesti Rahvuslikule Liikumisele (ERL).

Artikliga: “Milleks on riigireeturparteidele Riigikogus vajalik terve armee mart helmesid, martin helmesid, ….” (vt esilehel allpoool), sai lahti räägitud nende tegelik roll Venemaapoolses Eesti ülevõtmisskeemis, eesti rahva aborigeniseerimisel.

Ja juhtus “ime”! Mart Helme viskas ‘vene hirmu’ plaadi minema ja pani asemele mõtted, mida EIP oma ideoloogilises skeemis juba 2001. aastast alates on ühiskonnale püüdnud teavitada. Mart Helme: “Nüüd on see võimalus seoses majanduslik-poliitilise olukorraga Balti riikides saabunud. Nii Brüsselis kui Moskvas võidakse siin toimuvat vaadeldes käsi hõõruda ja öelda: mida halvem, seda parem. Majanduslik kollaps, permanentne sisepoliitiline kriis, massirahutused ja riigivõimu halvatus tähendavad ju seda, et keegi peab ühel hetkel siin juhtimise kohalikelt ennast täielikult nurka mänginud ning populismi ja korruptsiooni läbi usalduse lõplikult kaotanud poliitikutelt üle võtma,” Terve Mõistuse Sündikaat, 22.01.2009 .

Loe EIP üldkäsitluse meeldetuletamiseks veelkord läbi vähemalt meie aastalõpu pressiavaldus. Kas leidsid põhimõttelisi erinevusi? Ei leidnud. Ometi üks eriti põhimõtteline erinevus on, sest: IRL ütleb, et SEOSES TEKKINUD OLUKORRAGA, aga EIP väljendub alati, et SEOSES OLUKORRAGA, MIS TEKITATI.

Arutlegem veidi.

Miks jäigalt ja järelejätmatult mitme aasta jooksul vinnastati meie võimude poolt nn pronksisõda. Lihtmeetoditega see ei õnnestunud kuidagi, rahvuste vaheline viha ei süttinud. Siis lasti vaenuleegi süütamiseks rahvale kallale eesti libarahvuslaste-käsilaste raskekahurvägi: Liim, Madisson, Savich. Ikkagi, ei mingit edu, isegi pronkskujule okastraatpärja pähepanemine (politsei kaitse all) tekitas pigem vaid õlakehitusi. Ei jäänudki kohalikul käsilasvalitsusel muud üle kui luua ulatuslik stsenaarium rahutuste provotseerimiseks pronkssõduri teisaldamisega. Rahvuste-vahelist verist võitlust ei tulnud sellestki, kolm tundi püüdlikku provotseerimist lõppes vaid labase marodööritsemisega, suurte pingutustega suudeti tekitada ka üks laip, VENELASE laip.

Miks “rahvarahutused” toimuvad kõigis Balti riikides ja ikka ühe ning sama skeemi järgi: rahulikud, seaduslikud meeleavaldused aetakse mässudeks salapäraste kivi-kokteili-puntide poolt.

Edasi.

Miks on Eesti kaitsejõududest tehtud üksnes 2800-meheline kerge käsirelvastusega karistussalk. Miks kaitsevägi palkab 1250 kutselist sõjaväelast. Miks iseseisvuspäeva paraad tuleb ühendparaadina Lätis ja miks esiplaanil noorteorganisatsioonid.

Miks hävitati rahvuslik majandus, mängiti surmalõksu 110 000 eluasemelaenu võtnud leibkonda, miks Hansapank valetab, et pole laenukõlblikke projekte, miks veeretatakse jutte Ansipi põgenemisest uppuvalt laeval ja kaalutakse Neivelti tema asemele.

Miks kirjutab Harri Taliga Delfis (28.01.2009): “Võimuerakondade kava hakata riigieelarvete aukude lappimiseks lammutama toimivat pensionisüsteemi hävitab pöördumatult kodanike usalduse oma riigi vastu, ilma milleta ei saa aga püsida ükski demokraatlik riik… /-/ Põhimõtteliste muudatuste tegemine sotsiaalkindlustuses vaid sel põhjusel, et majanduskriis on paljastanud riigi senise eelarve- ja maksupoliitika läbikukkumise ja jätkusuutlikkuse, …”

Kõik ülaltoodu ja veel palju muud puhub ühte pasunat, loob arusaama, et justnagu Balti riigid on sisemiselt mädad, ei tule riigi juhtimise ja majandamisega toime, vajab rahvarahutuste vastu massiivseid jõustruktuure, … ja ülepea ilmutavad vajadust riiklus neilt üle võtta. EIP on rääkinud ülevõtmise ettevalmistamisest juba aastaid, IRL/Helme alles mõned päevad. Viimased räägivad niisiis võtmes, et me oleme haledalt läbi kukkunud, EIP on aga kogu aeg rääkinud võtmes, et ülivõimsa, väga targa ja ülekaaluka vaenlase hävitustöö hakkab vilja kandma.

Oleme omariikluse lõpu alguses. Küllap on mõistetav, miks alles nüüd, rohkem kui 20 aastat hiljem, ütles Venemaa president jälle otse välja need kuulsad võtmesõnad: “Me elame ühises Euroopa majas, kus tuleb järgida kõiki … printsiipe,” Eesti Päevaleht Online, 16.01.2009. Sügisel ütles ta teisedki ajaloolised sõnad, et täielik viisavabadus tuleb 2 aasta pärast, ühine majandusruum (loe assotsieerunud liikme staatus) 3 aasta pärast.

Selge, miks IRL/Mart Helme plaati vahetas. Ta tegi seda sellepärast, et maskid on langetatud. “Kõrgemalt poolt” tuli käsk, et vene hirmu pole vaja enam kütta, see on oma töö teinud ja eesti rahva eurolõksu juustutoidule ajanud. Nüüd tuleb plaadimasinasse panna uus regionaalne geokood: ‘NATO ja Venemaa vahel algas sula’! Uueks regionaalseks geokoodiks tõusis ka paradigma: ‘riik võib pankrotti minna, kui … ‘. See olgu öeldud selleks, et keegi ei arvaks nagu oleks Mart Helme, või Erkki Raasuke, või ükskõik kes, ise midagi koodide kallal näppinud või plaati vahetanud – gromkogovoritel ei tee kunagi midagi ISE.

Kas öeldu valguses koitis ka see, miks Vene väed lahkusid 1994. aastal ja mitte varem. Kindlasti mitte kõikidele, seepärast abi korras: selleks ajaks tuli tookordsetel käsilasparteidel lõpetada reformid nii, et Eesti riigi arengurööpad viiksid üksnes otse Euroopa Liitu ja sealt vahepeatuseta ja ümberistumiseta otse Venemaale. Asi mille Laar ka kuulekalt ära tegi. Kel vähegi huumorimeelt, see peab ju tunnistama, et temp on maailma ajaloos üks geniaalsemaid!

Üks pisiprobleemike meie Vanematel Vendadel on veel. Kuidas ikka teha eestlastest aborigeenid – riiklusvõimetu põlisrahva. Kas ehk nii, et kõikidele eluasemelaenu võtnud 110 000 leibkonnale antakse võimalus eraisiku pankrotiks Inglismaa malli järgi, mille tagajärjel laenaja kaotab kogu oma vara aga ka kõik võlad ja 10-ks aastaks õiguse saada uut laenu. Puhas leht, puudusteta ori – per aspera.

Muide pangad koos võlgadega ostab üles muidugi pank Sankt Petrburg, nagu olen juba kordi prognoosinud. Ja kui peaministriks saab Neivelt, siis oleks ta suurorjapidaja ja kohalik kindralkuberner ühes isikus.

Keevaliseks on läinud elu parteide tasandil. Vanematel Vendadel on tekkinud hirm, kas kokkukukkuvates riigirääbakates ikka hakkavad igast nurgast laekuma palved kergemaks karistuseks ja heaks kuberneriks, kas ikka kõik parteid vastavad riigi ja rahva eutanaasiale jaatavalt. Riigikoguparteid on oma seisukoha selles suhtes langetanud ja on valmis allkirjastama võimu üleandmise, või mida iganes.

Probleemiks on, et kõik riigikoguvälised poliitilised parteid pole eesti riigi ja rahva eutanaasia heakskiitmisega nõus. Sellega pole ilmselt nõus ka eurorahvuslastest ERL. Selliste parteidega on pandud tegelema lausa paneuroopa Libertas Party isiklikult. Salapärase mani-mani mantra saatel veenab too nüüd “halbu” parteisid, et need hakkaks LP eeskujul eurodissidentide parteiks, euroremontnike parteiks. Ja tundub, et peaaegu vist juba ongi tekkimas partei (sellega pole loomulikult seotud EIP), mis jõudmas autohüpnoosini, et rahvusriigi ja rahva säilimise kasuks saab midagi ära teha moodustades Libertas Party of Estonia – Eesti eurodissidentide partei. Küürakaid parandab vaid haud, Euroopa Liit loodigi ju selleks, et likvideerida rahvusriigid ja rahvused.

Vello Leito, EIP esimees
01.02.2009

738 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81