EIP pressiavaldus: Eesti rahvas, tee kangelastegu – vaata tõele näkku!

Eesti Iseseisvuspartei hoiatas Sind, Eesti rahvas, palju aastaid, et ühinemine Euroopa Liiduga on hukatus. Nüüd olemegi hukatusele juba päris ligidale jõudmas. Me hoiatasime Sind 2007. aasta 2. märtsil Riigikogu valimiste ETV valimisväitluses, et:

  • majanduskasv lõppes juba 2003. aastal;
  • 1/3 majandusest koosnes juba siis, 2007. aastal kinnisvaramullist ja see lõhkeb ning Eesti majandus variseb tasemele, kus ollakse 15 protsendiga miinuses ja tööta jääb umbes veerand tööjõulistest inimestest;
  • Eestis tekib majanduslik ja sotsiaalne kaos.

Täna on juba ilmne, et see hetk saabub 2009. aastal, täpsemalt selle teisel poolel. Praegune majanduslangus on vaid süütenööri sisin enne plahvatust. Võimsat plahvatust. Sa eirasid meid, Sa tegid vea.

Kas Sul on veel võimalik ennast ja riiki päästa?

On, kuid selleks pead sooritama kangelasteo – vaatama tõele näkku, nüüd ja kohe.

Sa pead möönma, et Nõukogude Liit ei lagunenud, vaid reorganiseeriti, eesmärgiga luua venekeelset nime ‘Jevropa – naš obštši dom’ kandev ühiskodu, Euroopa Liidu ja Venemaa ühendatud impeerium – Eurussia Impeerium. Sa pead tunnistama, et „Euroopa ühiskodu“ on maailma ajaloo suurim ja geniaalseim „trooja hobune“ Euroopa rahvusriikide hävitamiseks, rahvuste segamiseks, ressursside kättesaamiseks ja rahvaste muutmiseks impeeriumi odavaks orjatööliseks.

Sa pead möönma, et 1987. aasta Hirvepargi-koosolek, 1988. aastal toimunud vabakslaulmine, 1989. aastal moodustatud Balti kett ja muud sedalaadi ettevõtmised polnud omaalgatuslikud teod, vaid olid hoopis Eurussia loojate programmilised, lavastatud teod. Sa pead möönma, et ei NATO ega Euroopa Liit kaitse meid Venemaa eest, sest nad ehitavad Eurussiat koos. (Mõtle vaid Euroopa Liidu juhtide tungivale ja korduvalt väljendatud soovile anda Venemaale võimalikult ruttu viisavabadus ja ELi-liikmelisus!) Sa pead möönma, et vanad kommunistid ei ole juhtpositsioonidel juhuslikult, vaid nad on 1987. aastal käivitatud „ühiskodu“ kava plaanilised täitjad. Sa pead möönma, et nende suutmatus majandust juhtida on mitte tegelik, vaid näiv saamatus, hävitamaks Euroopa rahvusriikide rahvuslik majandus, selle kaudu aga rahvusriikide ja rahvaste vastupanuvõime.

Ja veel. Sa pead alandlikult möönma, et Sind on lolliks peetud, lolliks tehtud ja Sa oled lolliks jäänud meelitustega kommunismi lagundajast, majandustiigrist, silmapaistvast tegijast jne. Kõik see oli ja on „rebase“ meelitused ja Sa lasid oma juustutükil kukkuda, nagu laskis sel kukkuda rebase meelitustest uimaseks tehtud vares ühes tuntud valmis. Sa andsid ära kogu oma rahvusliku rikkuse. Sa pead nägema, et Euroopa Liidu pakutud juust on lõksujuust. Ära puutu seda!

Ja lõpuks pead taastama oma väärikuse, möönma ajutist lüüasaamist, astuma maha omariikluse kaotuse, läheneva näljahäda ja Eurussia aborigeeniks muut(u)mise teelt.

Tõepoolest, need on karmid sõnad ning ükski „täiearuline“ poliitjõud ei riskiks iialgi sellega, et võiks „liigselt ausa ja avameelse“ kõnepruugi tõttu jääda ilma olulisest hulgast oma võimalikest valijatest. „Täiearulised“ parteid ajavad Sulle, Eesti rahvas, mesijuttu – niikaua, kuni on Su pöördumatult lõksu meelitanud. Meenuta vaid nende seniseid mesijutte ning võrdle seda praeguse karmi tegelikkusega!

Eesti Iseseisvuspartei ei valeta ega keeruta, vaid nimetab Sulle asju nende õige nimega. Sa eksid kui arvad, et kõik parteid on ühesugused!

Eesti rahvas!

Puhastunud mõistusega ja südametunnistusega tuleb võtta ohjad taas enda kätte. Riigikoguparteidel ei ole Sulle sobivat lahendust pakkuda. Ei saagi olla, sest nad ju ise teenivad võõraid jõude. Lahendust saab pakkuda üksnes tõeline, mitte aga näilik poliitiline vastasrind. Ja see vastasrind ei asu teps mitte Riigikogus. See asub väljaspool Riigikogu. See vastasrind on Eesti Iseseisvuspartei. Me ei vaja erakorralisi valimisi enne sügist, kuid siis on need juba vältimatud.

Sinu ellujäämise teel peab olema kolm teeviita:

  1. Eesti huvid Eestis uuesti kõige tähtsamateks;
  2. Eesti rahvuslik majandus Eestis uuesti kõige tähtsamaks;
  3. Eesti riik uuesti iseseisvaks.

Kui soovid saada jälle peremeheks oma kodumaal, siis koondu iseseisvuslaste ümber! Ja pea tähtsaimana meeles, et parlamendiparteidele antud hääl ei lähe mitte kaduma, vaid see läheb riigireeturitele, pöörab end Sinu vastu. Uut kvaliteeti ja lunastust saab luua üksnes iseseisvusaatele antud hääl. Pääsemine saab tulla üksnes Sinu enese läbi. Sina oledki Kalevipoeg ja Sa pead koju tulema, et iseenese põlve uueks luua.

Eesti Iseseisvuspartei vanematekogu

31. detsembril 2008

864 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81