Balti kett ja öölaulupidu ei päästa Eestit enam

Päästa võib vaid ausa partei võimuletulek, …praegu veel, aga mitte enam kahe aasta pärast.

Aastate 1939-40 hääletu ALISTUMINE on asendatud ALISTAMISE kõrvulukustavalt hääleka õigustamisega, riigiõiguslikult Eesti riigi hävitamise peitmisega Eesti parlamendi, võimu ja meedia poolt – Eesti riikluse ja rahva hävitamise surmatroika poolt.

Alistumine lõppes ajutise sõjalise okupatsiooniga, alistamine lõpeb Eesti territooriumi pöördumatu ülevõtmisega majanduslike ja poliitiliste meetoditega ning Eesti muutmisega läbikäigu-tagahooviks Euroopa ja Venemaa vahel. EL-Venemaa täielik viisavabadus annab välisjõududele võimaluse jätkata Nõukogude Liidu ajal alustatud Eesti rahvuse hävitamist sealt, kus see pooleli jäi. Võimaluse end kaitsta on meilt ära võtnud Euroopa Liit – vägivald Eesti kallal on ju alati toimunud suurriikide ühisel kokkuleppel ja eesmärk on see, et meil ei oleks isegi mitte juriidiliselt õigust ega võimalust ise oma siseasjadesse sekkuda.

President Medvedevi avaldust aluseks võttes on meil aega veel kaks aastat, siis saab Venemaa täieliku viisavabaduse EL ruumis, kui mitte varem. Igasugused oletused, et Gruusia sündmused võiksid seda tähtaega pikendada on kas geopoliitiline primitivism, või salakaval võltsrahustamine. Täielik viisavabadus siis esimese sammuna, selle järgneb Venemaa EL-liikmelisus – ’Euroopa ühiskodu’.

Seepärast ei vaja Eesti mitte Balti ketti ega öölaulupidu, need kannavad üksnes vallutajate ja nende käsilastroika surmalõksu maskeerimise ülesannet, vaid me vajame võimule ausat parteid mille eesmärgiks on riigi ja rahva päästmine nende väljatoomise kaudu Euroopa Liidu koosseisust, rahvusliku majanduse ülesehitamise kaudu.

Surmatroika omavaheline võidujooks alistajate teenimisel on ajalooliselt pretsedenditu, mõistetav üksnes satanistlike väärtushinnangute alusel, ent ei ole siiski mitte impersonaalne – kõigil troikasse kuuluvatel isikutel tuleb individuaalselt vastutada ajaloo ees. Tuleb vastata oma laste ja lastelaste küsimustele: kuhu kadus Eesti riik, miks sai minust aborigeen, mis on sinu süü selles?

Eesti Iseseisvuspartei vanematekogu

20. augustil 2008

860 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /data01/virt2191/domeenid/www.iseseisvuspartei.ee/htdocs/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81