Eesti Iseseisvuspartei suvepäevad

Erakonna suvepäevad toimusid sel aastal 16-ndal augustil Pärnu maakonnas Taalis. Tänud siinkohal parteikaaslasele Vellole, kes lubas meid kõiki oma suurele ja imposantsele turismitalu õuele Pärnu jõe maalilises käärus.

Lipu heiskamine EIP suvepäevadel.

Suvepäevad algasid kell 16 partei lipu heiskamisega Kaido Nõmmiku ja Andri Ollema poolt koos lühikese tervitusega. Lipp heisati partei hümni: „Eestimaa, mu isamaa“ saatel.

Seejärel kutsus partei esimees Vello Leito parteikamraade üles ka pisut poliittööd tegema – arutama asju partei vaatevinklist, aga ka lahkama maailma aktuaalseid probleeme. Põhimõttel, et enne töö, siis lõbu.

Töö poolepealt saidki niiviisi paika pandud erakonna tegevuse järgmised kolm põhirõhuasetust: osakondade iseseisva töö tagamine, uue loodava kodulehekülje ülestöötamine Eesti poliitilise opositsiooni meedialiidriks ja kõikide EL liikmesriikide iseseisvusparteidega sidemete ja koostöö loomine (mis ongi juba hästi käivitunud).

Edasi juba sportmängud, grillvorstid-lihad, soe köögivili ja külm humalavesi, kuum saun ja külm jõevesi, õhtu pimenedes lõke ja tõrvikud, poliitilised vaidlused uute tuttavatega. Kõik nagu ikka. Peale südaööd aga ei olnud enam kõik nagu ikka, sest kohale saabus ansambel Untsakad solist Margus Põldsepp koos oma pillidega. Iseseisvusrahvuslaste patriootilised laulud kruvisid meeleolu kuni hommikuni.

Kõik läks nagu minema pidigi: ühine meel tugevamaks ja uued tutvused edasiseks kaasa.

Tänud kõigile, kes kohale tulid ja jällenägemiseni järgmistel suvepäevadel.

Andrus Õismaa

1,102 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>