Eesti Iseseisvuspartei pressiavaldus 29.07.2008

Eesti Iseseisvuspartei pressiavaldus

Vastuseks Keskerakonna 26.07.2008.a. avalikule pöördumisele, teatab Eesti Iseseisvuspartei, et pole olemas mingeid ebaselgusi Eesti majanduspoliitika osas. Samuti pole olemas mingeid ebaselgusi selles osas, mis tuleks teha kui tahetaks Eesti majandus muuta jätkusuutlikuks ja rahvas jõukaks. Kõik vastupidised väited on riigikoguparteide teadlik vale.

Keskerakonna üleskutse kõikide parteide ümarlauaks on piinlikult lihtsakoeline eneseupitamine koos lootusega saada ühiskonnalt kätte ideid mida saaks edukalt kasutada oma majandusdemagoogia huvides, jätkamaks riigikoguparteina senisest edukamalt lahendamata seejuures majanduprobleeme.

Sellel vaatamata toetame kõikide erakondade ümarlaua mõtet. Kuid hoiatame, et oma majandusanalüüsid ja lahendid oleme nõus avalikkuse ette tooma üksnes Eesti Riikliku Televisiooni otsesaates. See on ainuke võimalus vältide Keskerakonna algatuse varjatud eesmärgi teostumist – ideede ja lahendite varastamist Eesti Iseseisvusparteilt ja loomulikult ka kõikidelt teistelt, kel neid on.

Vanematekogu, 29.07.2008.a.

1,122 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>