Uusaastatervitus 2008

Eesti Iseseisvuspartei Vanematekogu 2008.a. uusaastatervitus

Kallid erakonnakaaslased, meie valijad ja toetajad!

Lõppev aasta on toonud vähe rõõmu. Kõik see saatuslikult halb, mille eest oleme juba 14 aastat lakkamatult hoiatanud, on nüüd kätte jõudnud ja majanduse osas veel järgmisel aastal kätte jõudmas.

Euroopa Liit on saanud riigiks, Eesti selle tähtsusetuks liiduvabariigiks. Meie läänepoolne piir on maha kistud. Idapiir aga samahästi kui puudub, sest viisasoodustusreziim Venemaaga on sisuliselt viisavabadus. Paari aasta jooksul saab Venemaa Euroopa Liiduga viisavabaduse ning siis saabki tõeks meie hoiatus: Venemaa tuleb tagasi ja assimileerib Eesti Euroopa Liidu kaudu sellisel moel, et tõrjumiseks puudub meil isegi teoreetiline võimalus.

Just nagu eelnevast oleks vähe, on meie majandus hävitatud, püsime praegu jalgadel üksnes seetõttu, et veel on käputäis inimesi, kes saavad võtta tarbimis- ja eluasemelaenu. Pankade hinnangul laenurahade sissevool saab otsa kevadel ja siis Eesti majandus kollapseerub. Kõik jutud Eesti majanduskasvust on olnud võimurite teadlik mõrvarlik vale. Algab Eesti pöördumatu assimileerimine eelkõige Venemaa poolt.

Kas on võimalik veel hävingust riiklusvõimelise rahvana välja tulla, taastada iseseisev riik ja majandus. Vähemalt teoreetiliselt on. Selleks vajame erakorralisi valimisi.

Kohe kui majanduskollaps 2008 aasta kevadel on avanud eesti rahva silmad, peame olema erakorralisteks valimisteks valmis, jõuliselt seda nõudma ja need saavutama. Eesmärgiks peab saama Eesti panganduse taastamine – ainult sedakaudu võime pääseda, seda sedakaudu on meid ju hävitatud.

Seepärast kõik, kõik, kõik … liituge aktiivsesse poliitilisse tegevusse Eesti Iseseisvuspartei kaudu. Kandideerige meie juhtorganitesse, piirkondlikesse organitesse, toimkondadesse, astuge erakonna liikmeks. Otstarbekas on pöörduda otse telefoni teel juhtkonna poole (tel numbrid leiate lingi alt: ‘liikmed ja liidrid’) või saatke soovitavalt tähitud kiri EIP büroo aadressil, mis on märgitud siinsamas kodulehekülje esilehel.

Hoolimata raskest vastutöötamisest ja valimisvõltsingutest on Eesti Iseseisvuspartei elus ja tegutsemisvõimelne. See ongi mööduva 2007.a. aasta suurim saavutus.

Isegi kui eesti rahva omariiklus ja riiklusvõime hukkuvad, kannab EIP nüüd ja tulevikus ülitähtsat missiooni: edastada ajalukku, et kõik eestlased ei ole orirahvas, kõik poliitlised parteid ei ole riigireeturid, et meie ei ole traagilises arengus süüdi. Sellel on väga suur moraalne kaal.

Täname kõiki Eesti Iseseisvuspartei aadete eest tehtud töö eest, jätkame uuel aastal!

Vanematekogu
31. detsember 2007.a.

1,142 total views, 1 views today

Print Friendly

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>